Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Reménykedhetek?

Mit gondoltok? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

[link]


csináltam ovutesztet 8, 9, 10 és 11 dpon első nap totál hómező a 9-ei délutáni ugyhogy az nem számít de erősebb lett kicsit majd 10én reggel ugyan olyan mint előző nap délután és ma reggel 11 dpon is ugyan olyan halvány mint eddig de legalabb már van vonal. Hcg negatív 8 és 10 dpo-n 10es érzékenységű



2015. júl. 15. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ovutesztet délután/este mindig egy időbe kell csinálni. bocs az offért..
2015. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ovutesztet jóstesztként szándékozom használni. És akkor tudtommal reggel kell csinálni
2015. júl. 15. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Jóstesztelés semmit se ér :(

[link]

majd megjött :)

2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a bajom hogy mindenhol álpozitív tesztek vannak. Mi van akkor ha álnegatív? Vagyis nem erősödik az lh teszt és mégis terhes vagyok? Az létezik?
2015. júl. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!