Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozunk a babával egy...

Próbálkozunk a babával egy ideje. Vérzészavar? Elolvasnátok légyszi? Elég összetett.

Figyelt kérdés
5 nap késéssel menstruáltam, majd mikor már majdnem teljesen elmúlt, együtt voltunk a párommal. Rá két napja kis mennyiségű vér távozott, azt hittem megint megjött gondoltam valami hormonzavar, kértem is időpontot dokihoz, mert ilyet nem produkáltam még. De úgy tűnik, hogy ennyi volt, aztán abba maradt a vérzés. Kb cseresznye nagyságú mennyiség volt a betéten. Szerintetek hormonzavar? Vagy létezne, hogy a ciklus elején volt peteérésem? A vérzés az együttléttől számított 3. napon történt.

2015. júl. 16. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat ezt igy nehez megmondani. A doki többet fog mondani. Mindenkepp kell labor meg Uh is.
2015. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!