Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas? Sziasztok!...

Jakee84 kérdése:

Beagyazodas? Sziasztok! Atlagosan 25 napos a ciklusom,10 honapja probalkozunk a babaval. Clostis honap, mutatom a gorbem lent. Szerintem 12-13. nap volt ovum,12. nap delutan/este ereztem a szokasos gorcsoket.

Figyelt kérdés

20. nap, vagyis pentek hajnalban kimentem pisilni es rozsaszines folt volt a papiron.


Be is paraztam, hogy korai mensi lesz, de azota semmi. Csutortokre nem varom, szerintetek remenykedjek?



[link]



2015. júl. 4. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha jo helyre huzta be az ovut, akkor lehet beagyazodas, es lehet, hogy a beagyazodas miatt esett le a hod is.

A kovetkezo 3 nap hojebol majd lehet latni, hogy ezert volt a verzes es a holeeses, vagy azert mert csokkent a progi, es jon a mesid.

Remeljuk, hogy baba van a dologban.

Holnap tedd fel a friss gorbedet megint. Jovok majd megnezni.

Drukk.

2015. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is biztato! Nekem is pont leesett a hom mikor tortent a beagyazodas! Drukkolok
2015. júl. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt a mai gorbem

[link]


Kedves elso, elnezest a semleges kezert, zoldet szerettem volna, csak mellenyomtam a telefonon

2015. júl. 5. 08:15
 4/12 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, semmi baj, nem szoktam nezni a szazalekokat. :)


A gorbed nagyon szepen megindult felfele. Ebben biztunk. :)

Varom a holnapi gorbet is! :)

2015. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jo reggelt

[link]

2015. júl. 6. 06:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szep!!! :)

Mivel lassan ment fel a hod, igy bizonytalan az ovu napja, de ha 25 napos atlag, akkor holnap mar tesztelhetsz, ha nem esik le a hod. (Es nem fog leesni!!!)

2015. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem a 12-13. cn-en volt ovum, akkor éreztem is a görcsöket. A rózsaszín folt és hőleesés rá egy hétre volt, 20. cn-en.

Csütörtökre nem várom, az lesz a 26. cn, ha addig nem esik le a hőm, akkor ellövök egy tesztet...

2015. júl. 6. 12:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Jo reggelt!

Itt a mai gorbem, ugye remenykedhetek tovabbra is?

[link]

2015. júl. 7. 07:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Oooo, hat ez gyonyoru! :)

Ha mindig 25 naposak a ciklusaid, akkor akar tesztelhetnel is egyet! De ha szokott lenni 28 is, akkor meg erdemes varnos 3 napot, mert lassan ment fel a hod, es lehet, hogy kesobb volt ovud. Ha igy volt esetleg, akkor nehogy korai legyen a teszteles, es elcsuggedj, ha negativ, kozben meg lehet, hogy babas vagy.

2015. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hu, koszonom a biztatast tovabbra is!

Atlag 25 napos, az elmult hat honapban egyszer volt 28 napos es egyszer 22, a tobbi mind 25-26 napos volt.

Arra gondoltam, hogy ha fent marad a hom, akkor csutortokon tesztelek egyet...

2015. júl. 7. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!