Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet vegre sikerult a baba?

Lehet vegre sikerult a baba?

Figyelt kérdés

21 honapja varunk a babara :-( sajnis nem akar joni,tul vagyok a vizsgalatok soran,ez az elso ciklusom hogy kaptam clostilbegitet napi egyet kellet szednem.

Kb 20-ra nemvarom,

Ma egesz delelott megjon erzesem volt ami elmult ,es van boven testapolos folyasom es a melleim is gorcsol beduzadt.

Nagyon izgatott vagyok hogy vajon sikerult e a mi kis csodank vagy csak a hormonok...

Mit gondoltok,van eselyem ra? Nagyon nagyon szepen koszi elore is a valaszt.


2015. júl. 16. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Esely mindig van !!

Folyas mell erzekenyseg...ebbol nem lehet megmondani hogy terhes vagy e.....szemelyenkent valtozo.pl .nekem menstruacio elott szokott lenne de ezel nem mindenki van igy,remelem neked ossze.jott sok sikert.

2015. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon varjuk mar es sajnos jo par csalodason tul vagyok,pl a legutobi a mult havi ciklusomban pozitov lett a tesztem egy napal a nemvart elott ketszer is,es masnap megjott :-(

Most felek tesztelni :-S

2015. júl. 16. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, ne is tedd, csak ha nem jön meg. Nem hiszem, hogy csalódásra volna szükséged. Szorítok, hogy most összejöjjön :)
2015. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!