Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-et kaptam! Mire...

Clostilbegyt-et kaptam! Mire jó ez, ha minden rendben van és van peteérésem is, csak vmiért nem sikerül a babó?

Figyelt kérdés
Vagy csak vmiféle megfigyelés? Kinek mik a tapasztalatai, már régóta szeretnénk babát, ezzel sikerülhet? Aki olvassa, irja le véleményét, és előre is köszi mkinek!
2008. szept. 4. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A peteérést segíti elő!Ha kaptad,akkor nincs minden rendben veled!Egyébként ezzel sikerülhet teherbe esned!

Mióta próbálkoztok?Ez csak 1 év után kellene felírnia egy jó orvosnak!(Mert sajnos elvékonyítja a méhnyálkahártyát a kúra.)

2008. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már lassan 4 éve, de csak komolyabban most álltunk a babaprojektre! (orvosilag)
2008. szept. 4. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

en harmadik honap utan kaptam, mondjuk nekem is volt peteeresem, sot, a dokinom meg a méhnyalkahartyam is megdicserte, hogy nagyon szep (:))), egy honap utan jott a babó!

(elotte mastodyont szedtem, de az homeopatias szer, nem hormon, es csak erositonek,meg serkentonek)

2008. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!