Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 alkalommal voltunk együtt,...

5 alkalommal voltunk együtt, megszakításosan. Mekkora esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Tudja a fene.

Szerintem nem sok az esély, de nem latolgatnám.

Amúgy most akartok gyereket vagy sem? Ha igen, ne szakítsd meg, ha nem, akkor másképp védekezzetek.

2015. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szaszalekosan nem tudom megmondani de van ra esely. A megszakitas nem vedekezes. Ha fogékony vagy ra akkor van esely raadasul nem egy alkalommal történt. Van akinél évek ota mukodik.
2015. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pearl indexe 35. Elég magas, szerintem. Én nem kockáztatnám, ha nem akarnék gyereket.
2015. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki meg nem mondja.

Van, akinek összejön így is elsőre (nemrég volt egy 16 éves lány, aki így lett terhes).

Van, aki pedig évekig alkalmazza, és mégse.


Alap, hogy ha nem akarsz gyereket, akkor ennyit se kockáztass, mert ugyan nem fog vigasztalni, ha te leszel az az 1 a sok közül, akinek nem vált be a módszer.


Csak akkor lehet ez jó, ha akartok gyereket, de még tolnátok egy kicsit az időpontot.

2015. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
50-50! :) Mint ahogy ez általában lenni szokott! ;)
2015. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenkinel mas. Mi 4 evig vedekeztunk igy, es egyszer se lett semmi.
2016. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!