Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 -én hajnal 3.20 kor volt...

11 -én hajnal 3.20 kor volt Ovum. Nőgyógyászom 3 nappal előtte mondta is, hogy mikor lesz. Naptáram alapján is akkor volt. Tüneteim alapján lehet terhesség vagy inkább problémára cisztára utalhat?

Figyelt kérdés
Aznap hajnalban éreztem is. Jó pár napja szzúró érzést érzek már inkább erősebb mint ahogy kezdődött, intenzívebb. Tüsszentésre belenyilall alhasba (nagyon lent) Melleimet nehezebbnek (talán teltebbnek) érzem. Melleimen és bimbóudvaron kidudorodó kék erek vannak. Erre ma figyeltem Fel.A hőm: kicsit hiányos talán nem is ad igy támpontot: [link] Png Babát szeretnénk, de félek hogy ez megint csak a cisztám tünete. Már nem merek hinni a sikerben.

2015. júl. 19. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tüneteket vizsgàlni, de még figyelni, vagy tudomàsul venni is majdhogynem felesleges, mert becsapósak. Csak sajàt magamból tudok kiindulni: ugyanolyan tüneteket éreztem, mint minden mensi előtt. Ezek alapjàn azt mondtam volna, hogy kizàrt. Aztàn mégis...


Nem vàrt napjàn tesztelj. Értelmesebb vàlaszt a kérdésesre nem lehet objektìven adni, a tünetek bàrmit jelezhetnek, és az ellenkezőjét is. Viszont 8 napja volt az ovu, koràn lenne terhességről beszélni ilyenkor.

2015. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!