Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az nem létezik hogy az összes...

Az nem létezik hogy az összes teszt halvány szellemcsíkos lesz ugye?

Figyelt kérdés
Elhasználtam nagyjából 8 tesztet (vaterás one step és x-epil) és az összesen szürke második csík van száradás után. X-epilel pl meg sosem jártam így és elég fura hogy az összesen ott van. Kepen nem latszik nem tudok rola eleg eles kepet kesziteni.

2015. júl. 20. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
De, létezik. Attól még negatív, ha száradás után van csík.
2015. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a negatìvokon semmi nem volt. Gőzöm nincs, mi az a szellemcsîk vagy szàradàsi csìk, pedig hasznàltam a felsorolt tìpusokat is.
2015. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 10 percen túl lett olyan, és szürke, akkor létezik, a vaterás teszt híres erről, és az x-epil is hajlamos rá, én is jártam vele így, igaz, hogy nekem vékony szürke csík volt. Mikor vastag volt, akkor babát jelzett. 2 nap múlva tesztelj, lehetőleg x-epillel, addigra talán egy picit erősödik.
2015. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára lentebb esett a hőm 2 tizedfokkal de még mindíg bőven a cover line felett vagyok. Nem tudom mi lesz belőle. Holnap kellene megjönnie már nem fogok tesztelni csak ha mégsem jön meg
2015. júl. 21. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!