Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt ti minek látjátok? Már...

Ezt ti minek látjátok? Már nagyon rég várjuk a gólyát. Nem tudom ez mi lehet. Kb 1 millió negatív tesztem van. Most meg ez. Mintha lenne rajta valami. Vagy csak oda képzelem? One step teszt csík.

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 21. 13:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Azért mert 3 vetélésem volt 1 év alatt. Kiderült hogy a progreszterinszintem szinte 0. És ezért kell mielőbb elkezdenem szedni.
2015. júl. 21. 17:11
 12/29 anonim ***** válasza:
Kint fotózd le természetes fénynél...látom telóról amúgy.
2015. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Az első tesztem nekem is így sikerült, aztán lassan erősebb lett mint a controll. Nagyon drukkolok!! Ja és nekem 15.-én volt vetélésem, es következő hónap 12.-én lett ilyen halvány a tesztem. A férjem nem is látta a két csíkot. Esetleg ha van lehetőséged próbáld meg a clear blue digitális tesztet. Szorítok! Jelentkezz majd!
2015. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Most várok 2 napot. Ha teszteltem felteszem ide ehhez a kérdéshez. Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2015. júl. 21. 19:20
 15/29 anonim ***** válasza:
Ha olyan kevés a progeszteronszinted, akkor nem halvány tesztnél kellene utrot szedni, hanem ciklus második felétől, mert így nem fog tudni beágyazódni...
2015. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Orvos ezt mondta...de ma már ezután el kezdtem. Lesz ami lesz. Meg látjuk.
2015. júl. 21. 21:00
 17/29 anonim ***** válasza:

Szia! Nem szeretném elvenni a kedved, de ez szerintem mindegyik one step teszten előjön.

Két nappal ezelőtt ilyen lett ez a fajta tesztem:

[link]

Ma pedig ilyen:

[link]

Én úgy gondolom ha igazi lenne mára már sokkal erősebbnek kellett volna lennie.

Ha tényleg ennyire alacsony a progeszteron szinted ovuláció után egyből szedned kellene. Drukkolok hogy sikerüljön teherbe esned! (Mi is 2 éve várjuk...)

2015. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Drukkolok h,erősödjön a teszted.

2015. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi van veled azóta? Teszteltél?
2015. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Igen. Ma reggel. És pozitív lett!!! Nagyon nagy a boldogság! !!!
2015. júl. 29. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!