Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+4 hetesen már meg tudja...

5+4 hetesen már meg tudja állapítani az orvos a terhességet?

Figyelt kérdés
Mivel a 31. napon már nagyon szép erős tesztem volt, és a ciklus második felében már nem is voltunk együtt a férjemmel, úgy gondolom, középidőnél később nem foganhatott a baba. Előzményekre való tekintettel Utrogestant kell kapnom, ezért amint látható a terhesség, szeretnék elmenni orvoshoz. szerintetek 5+4 naposan már érdemes, vagy várjak még? Azt tudom, hogy szívpulzáls csak később lesz látható, ezért majd visszahív még.
2015. júl. 21. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, tapintással, laborra igen, és nekem 5+2-n már uh-n is volt egy kis pöttye, de akkor még szívhang ugye nincs.
2015. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Petezsák már látszódik ilyenkor, az már ugye a terhességre utal, szóval persze, ha ilyen oka van, akkor menj orvoshoz.
2015. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5+2-n nekem hüvelyi uh-val látott petezsákot és benne szikhólyagot, 6+4-en pedig pulzált a szívcső. Az utolsó együttlétetekhez képest akár 5 nappal később is lehetett a fogantatás, én is két nappal többnek hittem, de utólag visszaszámolva a 11. dpo-n volt halvány pozitív, a 13.-on pedig már egyértelműbb pozitív tesztem. A hcg nagyon egyéni. Mondjuk n biztosan elmennék, de fel kell arra is készülni, hogy még nem sokat fog látni az orvos.
2015. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként már a pozitív tesztnél van olyan orvos, aki mondja, hogy rögtön el is lehet kezdeni a progeszteronpótlást, így én is mennék mindenképpen a helyedben.
2015. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a pozi teszttől kezdve szedtem a Duphastont! Nem kell megvárni vele a petezsákot! ;)
2015. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!