Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után is megfoganhat...

Peteérés után is megfoganhat a baba? Bizonytalan vagyok, mert március 18-án volt az utolsó menstruációm /30 napos a ciklusom/

Figyelt kérdés
április 8-án "döntöttünk" úgy a párommal hogy hajrá és csináljunk babát / eddig gumival védekeztük/ azt mondták mások, hogy elsőre úgy se fog összejönni. Most április 17. van és már 2 napja késik a mens. Azt még hozzá kell tenni, hogy sok citromos vizet ittam mostanság és az is eltolja a menstruációt. Csináltam tesztet de negatív lett. Nagyon rossz ez a bizonytalanság.

#peteérés #fogantatás #első próbálkozásra
2015. ápr. 17. 21:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Pé után pl két nappal nem. DE arra simán van esély, hogy később lehetet peteérés, nem feltétlen naptár módszer szerint. És ez megmagyarázza a negativ tesztet is. Nemvárt napján akkor pozitiv a teszt, ha előtte 14 nappal volt peteérés. Amennyiben ez később történt, napokkal később mutatja a teszt is.

Ha továbbra sem jön meg, 2-3 naponta érdemes tesztelni.


Amúgy hülyeség hogy első hónapban nem jöhet össze. Mégis miért ne? Van akinek összejön az első hónapban is. Persze van akik évekig várnak a babára de ezt senki nem tudja megjósolni előre.

2015. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Simán lehetett később is a peteérésed, vagy extra peteérés sem ritka. Ha 8-án voltatok együtt, ma még nem is mutathatná a teszt, ha összejött. Egyébként nézz szét a kérdések között, nagyon sokan vannak, akiknek sikerült már az első hónapban.
2015. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy 22-én tesztelnék a helyedben, az 14.dpo, ha esetleg 8-án volt az ovud, de ha később, akkor akár ennél később is mutathatja a teszt. Mindig 30 naposak a ciklusaid?
2015. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok jó tanácsot!

29-30 napos a ciklusom pl.: 01.22-én jött meg,utána 02.17.-én jött meg,és az utolsó mens. 03.18.-án volt. azóta semmi.

lehet hülyeségnek hangzik de szerintem a citromos víz is befolyásolja a menstruációt / eltolja pár nappal/

Szóval most már végképp nem tudom ,hogy mi van.

2015. ápr. 18. 07:58
 5/29 anonim ***** válasza:
Igen, a nagy dózisú C vitamin el tudja tolni 3-4 nappal, de azért többel nem:) És ahhoz is napi 1000-1500mg C vitamin kell. Szóval várj még a teszteléssel. Akárhogy is számolom, 22.e előtt nem tesztelnék, sőt még inkább 24-én, addigra már biztosabban mondható, hogy tényleg késik.
2015. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

akkor még várok egy kicsit és szerdán csinálok tesztet / ha kibírom addig /

2015. ápr. 18. 19:06
 9/29 anonim ***** válasza:
Írd majd meg! Megy a drukk:)
2015. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp írok!
2015. ápr. 18. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!