Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan esküvőn, ahol meleg, stressz bármi más miatt rosszul lett valaki?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy lehet az ilyen helyzeteket diszkréten kezelni, hogy annak is biztonságos legyen, aki pl. a nagy melegben rosszul lesz, de a szertartást se zavarja meg? Aggódom, hogy ezt a meleget hogy fogom bírni. :(

(21/L)



2015. júl. 18. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már feltetted as kérdést és az esküvők 2/3-a ilyen. Ha rosszul vagy (én is voltam), akkor keresel valami hűvös helyet és leülsz. Mindenképp vigyél magaddal hideg vizet és kész.
2015. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze.. Nagy melegben nincs is olan, hogy senki sem lesz rosszul..

Nálunk én, mint menyasszony voltam, pedig csak 15 fok volt... Senkinek nem tünt fel, amíg anyukammal kimentem mosdóba egy pohár vízzel, és meglazították a ruhám ( ami egyébkent nem volt túl szoros, csak az adott helyzerben)

A wmenyasszony az esetek 60% ban rosszul lesz, a vőfélyünk taapsztalatai alapján..

2015. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah mindig legyen szőlőcukor és víz a közelben...
2015. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem járok minden héten esküvőre, eddig még nem voltam olyanon, ahol rosszul lett volna valaki. Olyanról hallottam ismerőstől, hogy másnap lettek rosszul többen, mert valamelyik kaja romlott volt... :/

Amúgy figyelni kell, hogy eleget igyon az ember. Ilyen melegben szertartás közben sem ciki inni.

2015. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam egy olyanon, ahol minden második vendég rosszul volt, mert elromlott a klíma és hiába nyitották ki az ablakokat semmi huzat nem volt így állt a levegő. Na ez egy kb. 100 fős esküvőnél nem a legjobb helyzet. Az étterem a végén a költségek harmadát elengedte és a jeget vödörszámra hordta emiatt.


De egyébként egy szék a közelben vagy diszkréten kivonulsz a szabad levegőre, illetve táskában legyen szőlőcukor és hűtött víz a közelben. Sokat segít ha pl egy fél literes palackot kétharmadig feltöltesz, berakod a fagyóba estére, sokáig megtartja magát ha nem rakod ki napra, így akár borogatásként is használhatod, azonkívül, hogy hideg vizet tudsz inni. Tarkóhoz, csuklóhoz ha egy ideig tartod attól javul a hőérzet és jobb lesz.

2015. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!