Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. napja késik. Reménykedhetem?

2. napja késik. Reménykedhetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez a 2. Hónap hogy próbálkozunk, és hétfőre nem vártam.

Akkor csináltam reggeli elsőből de negatív lett. Sokat járok pisilni. Szurkál a hasam alja picit. Hányingerem vasárnap óta hol van, hol nincs. Fáradtnak érzem magam, egész nap aludnék. Mindjárt megjön érzésem is van.. :( reménykedhetem ? Péntek reggel tesztelnék újra ha addig nem jö meg.


2015. júl. 22. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem is két napja késik, de semmi tünetem nincs. Vagyis csak annyi hogy izzadok nagyon, de ugyebár most kánikula van..

Én majd csak akkor tesztelek ha már 2 hetet késik. Ez a 7. próbálkozós hónap, és mindig "csalódtam"

2015. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jó egy kicsit bizakodni. Amikor az ember eldönti,hogy készen áll a gyerekvállalásra, akkor tuti hogy mindent bevet, hogy sikerüljön, míg vannak olyanok akik elmennek diszkóba részegen hancuróznak egyet, s máris ott a baba a hasukba.. kicsit érdekes az élet..

De mindegy köszönöm első a tömör kielégítő választ :)

2. Szurkolok neked meg hogy sikerüljön a gyerkőc.

2015. júl. 22. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. a diszkóbaleseteken én is ki vagyok akadva. Pont akkor sikerül, aki meg még a peteérést is kiszámolja annak meg nem.. Igazságtalan az élet
2015. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt napján nega lett,de 2 napos késésnél már pozi.

Én a helyedben tuti csinálnék egy tesztet reggeli elsőből.

2015. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy butaságot kérdezek,de mondjuk ha éjszakás vagyok akkor amikor felkelek délután az ugyanolyan elsőnek számít ugye? :)

Utolsó: nagyon gondolkozom,mert holnap kezdem az éjszakást, reggel lehet csinálnom kéne, de meg akartam várni a pénteket, alig bírom már kivárni hogy valami történjen.25 ös x-epil van itthon. Azt csináltam a nem várt napján is.

2015. júl. 22. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Azért reggeli elsőből érdemes csinálni a tesztet,mert a vizeleted koncentráltabb,mivel éjjel nem iszol vagy legalábbis nem annyit mint nappal.Így koncentráltabb vizeletből hamarabb kimutatható a hcg.

Ha éjszakás műszakból reggel hazamész,lefekszel mondjuk alszol du.-ig,talán már akkor is lesz olyan koncentrált a vizeleted mivel alvás közben szintén nem iszol.

Holnap reggel ha jól számolom,már 3 napos késésed lesz,nagy eséllyel lesz egy halvány pozi teszted ha babás vagy.De hallottam már olyat is hogy valakinek 2 hetes késésnél mutatta csak a teszt.

Amíg nem jön meg,van remény.

Drukkolok neked ,írd majd meg az eredményt.

2015. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is drukolok neked kedves kérdező h, pozitiv legyen a teszted!
2015. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Nagyon aranyosak vagytok. :) remélem összejön.

Most eléggé fura a hasam alul. Bal oldalon érzem erősebben,de középen is ilyen kis szurkálódás.

2015. júl. 22. 22:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig is volt ez(pár napja), de most erőteljesebb.
2015. júl. 22. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!