Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja kesik, picit faj a...

2 napja kesik, picit faj a hasam alja mint mielott megjon. Remenykedhetem a bababan? Keshet esetleg azert mert par napig kicsit meg voltam fazva?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

SZIA, igen a betegség miatt is késhet, de nem biztos!!!

Csinálj tesztet holnap reggeli elsőő vizeletből és kiderül.

Más tüneted nincsen?

Ha szeretnéd a babát én szorítok!!!

Puszi Lilla

2008. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Betegseg miatt is,idegesseg miatt is,szoval egy csomo minden miatt keshet a mensi.

De tenyleg holnap a reggeli vizeletbol csinalj tesztet,es akkor ki is derul,h babas vagy e.

En nagyon drukkolok neked

2008. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is drukkolok,de igen sajna lehet a felfázás miatt is,a nagyon akarás miatt is,a "miért nem jön össze" stressz miatt is,bár a "mindjárt megjön" érzés lehet baba is.Mivel én már többször voltam hasonló cipőben mint te,3 vetélés,és órára pontos mensi késés 2x is,ezért én várnék vele,mert nálam is kétszer késett,először 3 napot,majd 5-öt,és végül megjött.:(Sztem várj még 5-6 napot,akkor tesztelj,az már elég biztos.Ha babás vagy,és nega a teszted,akkor meg feleslegesen esz a penész.Sok sikert:Egy öreg róka
2008. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem késett 2 napot és terhes vagyok ma tudtam meg!én beteg is voltam meg az előző hónapom kész rémálom volt mégis a baba miatt kések:LEHET BABA!szurkolok.sya Mia
2008. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!