Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár valaki a Mensmentisbe?...

Jár valaki a Mensmentisbe? Mik a tapasztalataid? Valóban egy hónap a várakozási idő?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretnél nyilvánosan válaszolni, írj privátban!
2010. márc. 6. 08:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt, hogy a budapesti érdekel, első körben az endokrinológia, pco miatt.
2010. márc. 6. 09:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem voltam, de engem is érdekelt, ezért felhívtam őket. Az egy hónap sajnos igaz, de nem feleslegesen akarnak váratni, csak annyi a betegük, hogy egyszerűen nincs időpont. Főleg endokrinológus belgyógyászt nehéz találni. :(

De én már sok jót olvastam róluk, érdemes kivárni.

Ha a nődokim a mostani vérvétel után tovább akar küldeni belgyógyászhoz, hozzájuk fogok bejelentkezni.

2010. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Több helyről megerősítettek, hogy jó választás.
2010. márc. 6. 21:24
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok,nekem nem kellett várnom csak egy hetet,de a legjobb szakemberek szerintem itt dolgoznak, 10 év után itt derült fény a pco_ra és egy év elteltével a dietetikusnak köszönhetően spontán teherbe estem, majd a teljes terhesgondozás itt volt és mindenki összehangoltan dolgozott és minden rendben ment,mindenkinek csak ajánlani tudom.
2014. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!