Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két csíkosat teszteltem,...

Két csíkosat teszteltem, örülnétek velem?

Figyelt kérdés

Bocsi a témáért, de annyira boldog vagyok!

14 hónap után pozitívat teszteltem ma reggel!!! Már teljesen feladtam, volt hőmérőzés, teázás, vitaminok, de eddig semmi eredmény. Most meg semmit nem szedtem két hónapja, már kezdtem beletörődni, és erre tessék!


Csak azért írom le, hogy reményt és erőt adjak másoknak!

Mindenkinek hasonló szép örömöt kívánok, aki erre vágyik már régóta!


2010. márc. 6. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok! Tudom milyen hosszú idő után végre pozitív tesztet látni! Én két éve ugyan így, ilyenkor (március 2.) teszteltem pozitívat 13 hónapnyi próbálkozás után! Most már a kistesóval próbálkozunk 9 hónapja, de sajnos eddig nem jött. ))-:

Örömteli 9 hónaot kívánok és nagyon boldog babavárást!

2010. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat!!!

Még fel sem fogom igazán, pedig annyira vártam már rá!

Az első gyermekünkre 2,5 évet vártunk, most fele annyi idő alatt sikerült, úgy hogy kedves utolsó, ne keseredj el!!! Már az is jó, ha megfelezitek a várakozási időt! ;)


A babát tervezőknek mihamarabbi csíkos teszteket, a várandósoknak jó egészséget, a kisbabásoknak pedig sok örömöt kívánok!!!

2010. márc. 6. 14:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaj annnyira jóóó!!!!!GRATULÁLOK!!!Remélem hamarosan kiürül ez az oldal és mindenki babás lesz!!!!!Beleértve engem is,mert már 3 éve semmi...Puszi mindenkinek!
2010. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szívből garzulálok.tudom mit érzel most,én 16 hónap után teszteltem pozit.én is próbáltam mindent,teák,vitaminok,de nem sok sikerrel.aztán mikor abbahagytam mindent és ne is számítottam rá akkor sikerült.fel sem fogtam.sőt még talán most sem teljesen.


29+3 hetes km

2010. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Bárcsak mi is ott tartanánk... nem tudjátok melyik gyógyszertárban lehet pozitív tesztet venni?...:) már két éve csak csupa negatívot kapok:(
2010. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!