Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes? (többi lent)

Lehet terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha valaki lenézne emiatt,de enyhén paranoiás vagyok.

A barátnőmmel kedden (07.21-én) voltunk együtt úgy. Nos neki következő hónap 3-án kellene megjöjjön.

Védekeztünk,és ellenőriztem a gumit is, nem volt kiszakadva.Továbbá élvezéskor kivettem,és úgy,gumival sem "belé eresztettem".

Tudom ,a kérdés abszurddá válik,de rettentően félek az elovaladek miatt. (nem volt szervi érintkezés óvszer nélkül ).

Valaki nyugtasson már meg ...Komoly válaszokat kérnék. Paranoiás vagyok

Egyik dolog ami fura,hogy gyakrabban pisil mint eddig,viszont elvileg a terhesség jele nem jelentkezhet az első héten.

Valaki nyújtson egy kis támaszt.



2015. júl. 24. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

1.000.000% ,hogy nem terhes.

Ne parázz! :)

2015. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy terhes lenne..

A meleg miatt többet iszik.. Ez normális :D

2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem volt szervi érintkezés óvszer nélkül,akkor előváladék sem kerülhetett bele.Tehát akkor mitől lenne terhes?
2015. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem h igazatok van. Jöhetnek még vélemények...aki egyet ért velem, atr is meghallgatnám :/
2015. júl. 24. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz, hisz nem kerülhetett előváladék a barátnődbe így.

Biztos többet iszik mostanság. De lehet húgyuti fertőzés is ha nem iszik eleget, a baciknak mindegy, hogy tél vagy nyár van.

2015. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha valahogy az óvszerre került? Lehetett benne élő sperma, és az "feljuthatott " volna a méhébe?
2015. júl. 24. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Es hogy juthatott volna a kulsejere?

Ha csak nem forditva kezdted felhuzni, majd megforditottad, akkor lehetetlen.

3 nap alatt nincs terhes tunet.

Legalabb 2 het az aktustol mire az elso halvany tunetek jelentkeznek.

2015. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj haver, fejezd be ezt a parázást, mert így le fog lépni tőled a csaj... Nekem biztos nem kéne egy ilyen pasi, aki ilyen betegesen retteg attól, hogy terhes leszek, így elrontod az együttlétet is, meg utána is stresszeled a fejét, hogy miért pisil szerencsétlen.

Ha így folytatod, akkor nemsokára csak a markoddal fogsz szexelni és akkor nem kell aggódj.

2015. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!