Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Innál lánybúcsún, ha még nem...

Innál lánybúcsún, ha még nem tudnád hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Jövő szombaton lesz a lánybúcsúm, de a babaprojekten is dolgozunk már egy ideje. Vasárnap-hétfőn nem kéne hogy megjöjjön, szóval a lánybúcsún még nem fog kiderülni, hogy van-e bent valaki... Viszont biztos lesznek ivós feladatok. Senki nem tudja hogy próbálkozunk, ti mit tennétek a helyemben?
2015. júl. 24. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan igyál, ha esetleg sikerült is a baba, akkor se lesz az égvilágon semmi baja :)első pár hétben még nincs összeköttetésben az anya vérkeringésével
2015. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ihatsz. Én is így voltam, és túl sokat azért nem akartam inni. Én azt mondtam,h max sört iszom, mert vettem be aznap fájdalomcsillapítót. Senki nem firtatta a dolgot.
2015. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
A "dolgozunk a babaprojekten" kifejezéstől mindig ledobom a láncot.
2015. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan igyál! :)
2015. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha vasárnap-hétfőn kell megjönnie akkor most csinálj egy tesztet mert nagy eséllyel kijelzi ha terhes vagy.
2015. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt (a röntgent és drogokat leszámítva) bármit lehet, nem árt neki ha összejön. Majd 6 hetesen "kapcsolódik" a vérkeringésedhez. Az alkohol pedig rövid idő alatt kiürül.
2015. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ditta323 ***** válasza:
Mikor nekünk összejött a kisasszonyunk akkor én is ittam (nem tudtam, hogy sikerült). Szülinapok, karácsony, szilveszter (akkor annyira nem vittem túlzásba, mert újévkor mennem kellett dolgozni, de azért 2 óra alvás nem vitte ki az alkohol tartamot...), és újév szüleimnél... Rá 4 napjára pozitívat teszteltem. :)
2015. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 napos nyaralás után 2 nappal lett pozitív a tesztem. A nyaraláson elég masszívan ittunk (igen, minden nap), napi két doboz cigi, némi fű és antihisztamin, mert kijött az allergiám.

A májam szerintem az életéért könyörgött a nyaralás végére. Dokinak említettem, ő megrántotta a vállát, hogy tökmindegy, nincs hatása a terhességre, csak most már ne csináljak ilyet a továbbiakban.


Már egy éves elmúlt a gyerkőc és az égvilágon semmi baja.


Bár én olyan esetről is hallottam szociális munkás baráttól, hogy nem egyszer láttak olyat, hogy a nő végigheroinozta a terhességét és a babának semmi baja nem lett. Ezt nem követendő példaként írtam, hanem azért, hogy néha extrém "terhelést" is megúsznak a babák, pedig ott az egész terhesség alatt szerhasználó az anyuka.

Ergo, ha mattrészegre iszod magad és reggel a detoxban ébredsz, attól sem lesz baja az embriónak.

2015. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Bar tudom, hogy annyira koran nem arthattam volna vele, de hasonlo helyzetben nem ittam inkabb. Valahogy zavart a tudat.

Karacsony masnapjara nem vartam, teszttel meg akartam varni mig kesik, a bizonytalan varakozasban se Szenteste, se masnap, harmadnap nem fogadtam el a kinalast. 27-en pozit teszteltem.

2015. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam vele egy lànybúcsú elött (nem az enyém, én màr hàzas vagyok), hogy vasàrnapra nem vàrtam, a buli meg szombaton volt. Én teszteltem a lànybúcsú reggelén és pozitív lett már. Nem nagyon ittam végül, max egy deci bort fröccsnek, de főleg üditőztem. Tudom, hogy akkor még nem lett volna baja, ha rendesen is iszom akár, de vhogy nem éreztem helyesnek. Az a pici bor is csak azért volt, hogy ne legyek gyanús :) mondjuk eleve nem vagyok egy nagy ivó.
2015. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!