Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Uj honap, uj remeny, ismet 😊
2015. júl. 25. 13:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/291 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, Marcsi. Bennem azért még sok a kérdés. :) milyen terhességi tesztet érdemes venni? Ti szedtek valami vitamint? Én Gravidát, mert már 33 múltam és jobbnak láttam kicsit rákészülni a dologra, de néha ég a gyomrom tőle. Vezetek ébredési hő görbét... lehet valamit rosszul csinálok, de nekem 2 csúcsom is volt 2 nap különbséggel ebben a hónapba. (elozőben egy volt.. lehet ez a rohadt meleg kikészített) Kicsit meg vagyok zavarodva még, de próbálok informálódni a próbálkozást élvezem, csak várakozni utáltam mindig is. :)
2015. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/291 anonim ***** válasza:

[link]

Sziasztok csatlakozok én is szerintetek reménykedjek lehetett mát ovum,

2015. júl. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/291 anonim ***** válasza:

Zsu vagyok én is benne voltam az előző kérdésekben.

Én is aug.4-re nem várom. Mi 2,5 éve próbálkozunk.Már szinte minden vizsgálaton túl vagyunk, nálam van sajnos a gond.Most untam bele,hogy az orvosom minden hónapban utrogestannal és duphastonnal töm tele félidő után sikertelenül.Most nem voltam nála úgyhogy hormonmentes próbálkozós hónap van :) ha most sem jön össze akkor aug.24-re kaptam időpontot a BMC-re és megyünk.

Megy a drukk mindenkinek

2015. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/291 anonim ***** válasza:

Zsu, velem is ugyanaz, hónapok óta szedem az Utrot feleslegesen, és ráadásul minden hónapban megőrülök, hogy merjem abbahagyni vagy nem.. kikészültem tőle, így most nem szedem, elkezdtem palástfűzni (palástfüvezni? :P) helyette :) Nagyot nevetnék, ha pont most sikerülne :)

Amúgy megvolt az ovum, 3. dpon vagyok :)

Niki

2015. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/291 A kérdező kommentje:

Bocsi mindenkitol, de a gorbekhez nem ertek, nem vezetek ilyet, hot sem merem.

Az elso gyerekunk is masfel ev utan jott ossze, majd volt egy vetelesem par eve, o csak ugy becsuszott, vacak idoszak volt, stressz minden volt, de nem maradt velunk.

Most a kistesot mar kerdojelek nelkul varjuk, a melohelyem ugy nez ki, h rendbejott, pedagogus vagyok, es nyarra nincs ugye szerzodesem, de most hosszabb ideju, igaz hatarozott ideju szerzodest kapok. 😊

2015. júl. 26. 09:43
 16/291 anonim ***** válasza:

Ivett vagyok,nekünk 2.próbálkozós hónap lesz.Ma vagyok. 16 cn.,tegnap már erősödni látszott az lh teszt,ovu tüneteket érzek,meglátjuk.

Marcsi,a Gravidát evés után vedd be,sose éhgyomorra,akkor nekem is hányingert okozott.

2015. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/291 anonim ***** válasza:

Niki megértem miken mész át.Az utro és társaitól soha nem jön meg a mensim ameddig abba nem hagyom.Addig meg reménykedem és 1 hét után mikor negatívot tesztelek baromi nagyot csalódok.

Februárban volt egy terhességem 5.héten megállt a fejlődésben ami március közepén derült csak ki így elvetéltem. Az volt az első utros hónapom.Januárban cickafark+palástfüvet ittam.

Nekem tegnap volt ovum nem hőmérőzők nem tesztelgetek hanem hál istennek megérzem.Annyira szoktam ilyenkor görcsölni,hogy menni is alig bírok!

Az orvosom szerint aki nőgyógyásznak baromi jó csak meddőséghez nem ért,10% esélyem van spontán teherbe eséshez.Elvan záródva a bal petefészkem, ehhez hozzájön egy hátrahajló méhem amiben van egy plusz meghajlás :D és még a jobb petefészkem a méhem mögé hajlik be annyira kacskaringós. Nem tudom mi a fenéért nem küldött meddőségibe de én léptem.

Elég volt a csalós a sok hormon és a találgatások épp mikor még mit mondanak mi a bajom.

Zsu voltam

2015. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/291 anonim ***** válasza:
Andi vagyok az elözö csopiból, nekünk ez a második hónap, úgy néz ki ma van peteérésem, szurkál a petefészkem, és átlátszó tojásfehérje állagú a folyásom (bocsi :)) És tegnap elött csináltuk utoljára, szóval a katonák is elég érettek, de lehet hogy a tegnapelöttiböl is megfogan, akkor kislány lesz, ha ma vagy holnap akkor kisfiú, :D de az is lehet persze hogy semmi.
2015. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/291 A kérdező kommentje:

Zsu, a hatrahajlo mehre szoktak irni a gyertyaallast 😊

Gravidatol nekem hanyingerem volt, barmikor vettem be, en Elevitet hasznaltam, szoptatas alatt is. Most c-vitamin szedek csak, meg vettem e-vitamint, de meg nem kezdtem el szedni, pedig azt mondjak, h az is segit, es a ferfiaknak is ajanlott.

2015. júl. 26. 13:50
 20/291 anonim ***** válasza:

Ivett!

Én a tavaly ilyenkori csopiban voltam, akkor kezdtem a one step ovutesztet használni. Nagyon bejött, kapásból babás lettem :) Amikor ovu volt, akkor sokkal erősebb, vastagabb volt a 2. csík

2015. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!