Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Julius 30an kene megjonnie,...

Julius 30an kene megjonnie, de erzek tuneteket, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tervezzuk a babat, ovulaciokor tuti, hogy voltunk egyutt, tobbszor is :) Fajnak, szurkalnak a melleim, sokszor megszedulok, sokkal gyaktrabban jarok pisilni, folyton ehetnekem van es ugy erzem, mintha egy nagy vizzel teli lufi lotyogne a hasamban...

30an kene megjonnie, ma teszteltem, (24en), negativ lett. Tudom meg korai, de a tunetek miatt azt gondoltam, hogy megelemkedett mar elegge a HCG szint...

Tudom, tudom, turelem... de mit gondoltok? Korai meg, hogy ennyi tunetem legyen, ha osszejott is...


2015. júl. 24. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Jol irod, a HCG felelos a tunetekert.

Ha a HCG mar ennyi tunetet okozna, akkor azt mar kimutatna a teszt.

Persze, nem azt mondom, hogy nem vagy terhes, hanem csak azt, hogy ezek meg nem terhestunetek.


Egyebkent bizonyitott teny, hogy azok, akik babat szeretnenek, a nemvart elott sokkal tobb fantomtunetet produkalnak.

2015. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, en is felek, hogy csak "kepzelodok", Illetve inkabb a jobban odafigyelek kifejezest haznalnam :) Ez mar a masodik baba lesz (lenne), igy kb tudom, hogy mik az elsok... De akkor is gyanus.

Nem akarom amugy gorcsosen, ugyhiogy nem azert erzem, csak tervezzuk es mar szeretnem tudni, hogy osszejott e.

2015. júl. 24. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Remeljuk, hogy sikerult.

Nagyon drukkolok!

2015. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom kérdező mert nekem 3napja késik es semmi tunetem nincs azon kivi hogy nem jott meg.
2015. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kivi"kívül".

Bocsi elírtam.

2015. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pozitiv lett a teszt :)

A melleim tovabbra is hasogatnak, szurkalnak es a hasam ugyanolyan, mintha egy nagy vizzel teli lufi lotyogne benne... Valamint a borzaszto faradtsag tor ram nagyon sokszor napkozben...

2015. júl. 28. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 30ára nem várom, 12-14-15 dpon teszteltem, ilyenek lettek: [link]

tiéd erősebb lett..!?

2015. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem a legelso tesztem lett ilyen, amit a menzi elott 3 nappal csinaltam. Sok sikert :)
2015. júl. 31. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
én elég korán teszteltem 5,3 és 2 nappal előtte, legközelebb vasárnap fogok, remélem akkor már erős lesz,mert eddig még nem jött meg :)
2015. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!