Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a baratom kiverte es a...

Ma a baratom kiverte es a kezet megtorolte de lehet maradt neki a kezen ondo es megujjazott . A menstruaciomnak julius 16-an kell megjonnie Mennyi az eselye annak hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted itt tudják? Vegyél terhességi tesztet.
2015. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

Első... Vak vezet világtalant... Hova vegyen terhességi tesztet, ha MA történt???

Amúgy nem leszel ettől terhes, de máskor mosson kezett az uriember...

2015. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.!:)
2015. júl. 6. 19:51
 4/22 anonim ***** válasza:
5%

Minek kell egy pasinak mindent megengedni? Utana meg idegeskedhetsz...

Remelem osszejott a baba.

2015. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a megertesed :(
2015. júl. 6. 20:20
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Mit ertsek meg ezen? Kulonben is, o veri ki maganak, mikozben te ott vagy?
2015. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Na látod ezért nem engedtem ezt soha. Inkább vállaltam, hogy majrésnak nézzenek. Volt olyan pasi, aki két menet közt felügyelet mellett mosott kezet, mert abszolút nem voltam biztos benne, hogy valóban alaposan megmossa. :D Abszurd volt részemről, tudtam jól, de legalább nem kellett idegenektől kérdezgetnem, hogy terhes vagyok-e. 4 év távlatából megköszönte, hogy olyan háklis voltam a kézmosásra, mert a kedves öccsének így sikerült teherbe ejtenie nemrégiben egy 14 éves csajt. Erről ennyit. Aki nemi életet él, főképp ha felelőtlenül az lehet terhes. Egyébként semmit sem igazol a menszesz. Sok nőnek van vérzése a terhesség alatt is. Legközelebb legyél körültekintőbb! Bocs a nyers megfogalmazásért, tudom, hogy most kétségbe vagy esve. Nem bántani akarlak, csak szeretném, ha kellő komolysággal tekintenél erre a dologra. Tudod valahogy a kor előrehaladtával automatikusan azt hisszük, hogy csak az kérdezhet ilyen "butaságot" aki tapasztalatlanul tárogatja a lábát. 23 éves nő már elfelejti, milyen volt ilyesmitől félni 16 évesen. :)
2015. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Kizárt a teherbe esès, nyugi, ne aggodj. ;)
2015. júl. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.!
2015. júl. 7. 09:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 90% hogy sikerült, fiatalok vagytok és egészségesek.
2015. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!