Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy hat (ott) a házasságotokr...

Hogy hat (ott) a házasságotokra a "muszáj gyereket csinálni"?

Figyelt kérdés

40 fölött vagyunk mindketten, nemrég házasodtunk, nincs gyerekünk, de szeretnénk.

Mindig utáltam az órára kufircolás gondolatát, de azt veszem észre magamon, hogy rám is hat.

Ha 35 lennék, nem érdekelne. De így folyton ott van a kényszer, hogy most kéne, dühös vagyok, ha a férjem akkor nem akarja, és dühös vagyok magamra, amiért ezt csinálom magunkkal.

Amikor az a pár nap van, amikor kéne, akkor valahogy pont nem megy, és sajnálom a férjemet, amiért erőlteti. De a KELL elront mindent.

Hogy kezeljem ezt? Magamra is nagyon haragszom.


2015. júl. 25. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
El kellene engedni ezt a görcsösséget. Ez nem verseny.
2015. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
A felesègem pont ugyanezt csinàlta velem... Rettenetes volt, nem rèszleteznèm. Ami segîtett: önmegtartòztatàs kb egy hètig elotte. Ès as egyuttlèt feldobÀsa azzal pl hogy nem este as agyban meztelenul alltunk neki handem pl beoltozott a szomszèd lànynak aki àtjött du filmet nèzni ;) csak ès kizàròlag lazàn fog menni!
2015. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%

Ne vállaljatok gyereket 40 felett. Hülyén hangzik, de a gyereknek sem lesz jó, meg nagyon sok az egészségügyi kockázata is.

Ha lenne már nagyobb testvér jobb lenne. Amúgy ezer oka lehet miért nem jön össze.

2015. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jézusom, 3-as, miért éreztél kényszert, hogy erről tájékoztass? Szerinted én másik világban élek? Vagy azért lemondok róla, mert te itt felnyitottad a szemem?

A válaszod egyik részében sem arra válaszoltál, amit kérdeztem.

1-es: az nem úgy megy, hogy "elengedjük". Sajnos.

2-es: köszi, jó ötlet, csak ilyentájt több napon is lehetek "fogékony", és nem elég egy hát után egyszer...

Amikortól már esélyes, akkor együtt vagyunk, de amikor - valószínűleg - a legesélyesebb, akkorra valahogy szánalmas erőlködés lesz, hiába maradt ki 1-2 nap. (Kb. ugye 4-5 nap esélyes.)

Ilyenkor haragszom, szégyenkezem, és soha, de soha nem hittem volna, hogy egyszer ezt teszi ez velem. Szörnyen nyomasztó.

2015. júl. 25. 14:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Bár nálunk a kor nem volt siettető szempont, amikor belevágtunk, bennem felmerült, hogy mi van, ha valamelyikünk nem termékeny eléggé?

3. hónapnál tartottunk, amikor a dokimnál rákérdeztem, hogy ha oda jutunk, mi ennek a menete. Mondta, hogy mindenképp a férfival kell kezdeni, mert az a kevésbé macerás.


Itt még nem volt gond, sőt, a férjem húzta fel magát, mert az andrológus nem volt hajlandó mintát bevenni, mondván "ha kiderül, hogy nem jók a spermái, az rosszat tesz a férfiúi önérzetének".

A harmadik hónapban én annyit csináltam, hogy letöltöttem egy egyszerű programot, ami az ovulációt kijelezte.


"Kell" együttlét ennek ellenére nem volt, mert nem volt sürgős a teherbeesés. De már a program letöltésénél megjegyezte a férjem, hogy húzzam be a féket, mielőtt nagyon elszalad velem a ló.

Aztán megoldotta az élet, mert pont abban a harmadik hónapban terhes lettem.

2015. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

köszi, jó ötlet, csak ilyentájt több napon is

lehetek "fogékony", és nem elég egy hát után

egyszer...

Amikortól már esélyes, akkor együtt vagyunk, de

amikor - valószínűleg - a legesélyesebb, akkorra

valahogy szánalmas erőlködés lesz, hiába maradt

ki 1-2 nap. (Kb. ugye 4-5 nap esélyes.)


Ez szánalomra méltó. Mintha ez lenne a teljes életcélod. Ennyire rágörcsölsz nem is fog összejönni. Sajnálom szegény párodat, akire rákényszeríted ezt az egészet. Vajon ő is ezt akarja? Vagy csak te. Lombikbébi stb. nem jöt szóba?

2015. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a lényeget kihagytam: azért voltam bizonytalan a termékenységünkben, mert én régebben eléggé össze-vissza szedtem a fogamzásgátlót és soha nem lettem terhes (szerencsére).

A férjemnek már volt egy 20 éves gyereke, de hát 20 év alatt bármi történhetett a spermaminőséggel.... A végén már ő is azon görcsölt, hogy mi van, ha nála lesz gond.


Szóval jól jött ki, hogy spontán megoldódott a dolog, mert még pár hónap és elég komoly feszültségforrás lett volna.

2015. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha nem nèzegeted and ovut csak elcsabitod a Parod :)
2015. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ovut nem nézegetem... Sose mondd, hogy soha: nem gondoltam, hogy egyszer ez nekem gond lesz, és még ki is írom valahová...

Akinek összejött, annak gratulálok.

Tavaly volt két vetélésem, azok a terhességek spontán és hamar összejöttek. A 40. születésnapomra érkezett volna a második, aki 4 hónaposan ment el. Azóta görcs van.

2015. júl. 25. 16:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt leírják a lényeget: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


"Az akarás es a görcsösen akarás között van

különbség. Görcsösen akarja az, aki másra se

gondol egész nap, aki csak azért szexel, hogy

teherbe essen, aki képes 2 héttel a közelgő

menstruacioja elott tesztelni."



[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!