Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még, hogy lesz...

Reménykedhetek még, hogy lesz babám? Érdemes csinálnom egy tesztet, és ha igen, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy két éves gyermek anyukája vagyok, aki császárral jött a világra. A héten voltam a nőgyógyásznál, mert két hónapja nem jött meg, és úgy érzem, mintha terhes lennék. Az orvos nem látott semmit se hüvelyi, se hasi ultrahanggal, viszont elküldött vérvételre, és azt mondta, csináljak egy tesztet. Mielőtt mentem volna hozzá, csináltam egyet, de negatív. A kisfiammal csinált teszt is anno negatívat mutatott, és problémamentes volt a terhességem vele.
2015. júl. 25. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja késik és a teszted is negatív,uh- n se látott semmit,akkor nem vagy terhes.Hcg- re vette le a vért?Hormonvizsgálatot nem javasolt?Vagy pajzsmirigy,vagy cukor?
2015. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a béta HCG miatt, a papíron is úgy láttam és azt is mondta.Nem mondta, hogy nem vagyok terhes, csak hogy nem lát semmit. Én nagyon reménykedek, mert szeretnék még egy babát.
2015. júl. 25. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapja késik akkor már legalább10 hetes terhesnek kellene legyél,az pedig már javában látszik.Ha csak nem volt egy késői pé,de ezt nem tartom valószínűnek.

Én kivizsgáltatnám magam.

2015. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!