Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegit mellé mehpempo...

Clostilbegit mellé mehpempo vagy E vitamin?

Figyelt kérdés
Nem túl jó a mehnyalkahartyam, vastagitani kell de melyik jobb? És a ciklus második felétől kell szedni vagy lehet az elejétől?
2015. júl. 26. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én e-vitamint szedek nyálkahártya vastagításra napi 400 mg-ot.Mensi első apján kezdtem el annó szedni és nekem bevált így :)
2015. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, akkor kezdjem el a ciklus első napjától?mert a clostilbegit a ciklus 3 napján kell étkezési.
2015. júl. 26. 09:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Étkezés???!! Jaj bocs.ciklus 3 napjától kell szednem a clostyilbegitet.
2015. júl. 26. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
estoferm tabletta.én azt kaptam
2015. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvárhatod a mensi első napját,de akár már ma is elkezdheted szedni.Ártani nem ártasz majd vele :).Nekem szerdán derül ki,hogy ovu környékére kb mekkora nyh-át csinált :).
2015. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdem a ciklusom elso napjan szedni,ha nem art jobb minel hamareb elkezdeni.de szerintetek mekyiket mehpempo? Vagy E vitamin?
2015. júl. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!