Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy mégis terhes vagyok?

Lehet hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap kellet volna megjonie de nem, tegnap este csináltam egy 2 db-os xepilbol egyet negatív,és ma reggel is de szintén negatív.de vannak tüneteim,a mell bírom ég bizsergés,ami eddig nem volt előtte megjonie érzésem van, és krémes halvány barnás rózsaszínes folyás amibe egy két tű hagyni vér pötty.de csak törlés után ha pisilés,és hőhullámok is kínozták.Megfog jönni vagy beágyazás?
2015. júl. 26. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg fog jönni.
2015. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is ,csak nagyon de nagyon furcsalom ezt a mell bimbo egest bizsergest,edig nem volt menstruacio elott :-o
2015. júl. 26. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
Baromság. Nyilván valami bőrpír a mellbimbódon, a hőhullám meg a fronttól van. Azt meg nem kell leírni nekünk részletesen, mit találsz a WC papíron. Vársz még 6-8 órát és megjön.
2015. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okkk
2015. júl. 26. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Azert annyira nem kell lekezelonek lenni a kerdezovel.

Minden előfordulhat még.

Nekem igy kezdődött. Igen eget a mellbimbóm,es hohullamaim is voltak. Nem kell mindent a melegre fogni!

De viszont itt mar nekem pozitiv volt a tesztem!

2015. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!