Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki méhnyak vizsgálattal...

Van aki méhnyak vizsgálattal állapítja meg az ovu napját?

Figyelt kérdés
Mielőtt még nekem esnétek. Csak azon a pár napon nézem meg, a keménységét és helyzetét. Természetesen fertőtlenített tiszta kézzel. A kérdésem pedig az lenne, hogy konkrétan csak az ovu napján van felpuhulva? Ha másnap már újra kemény, akkor megtörtént a peteérés?
2015. júl. 28. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az ovu körüli napokban végig puha, legalábbis nekem úgy van. De ha már kemény, akkor elmúlt már az ovud szerintem.
2015. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak ebből soha nem tudtam ovut megàllapìtani, pedig mindig néztem, hogy mikor milyen (fúj, igen, tudom...). Nekem nem volt egyértelmű, mert annyira soha nem volt nagy különbség a nyìltsàgàban és a konzisztenciàjàban. Egyedül a helyzetét tudtam jól belőni.
2015. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Az méhszáj és normálisan megvizsgálni csak akkor tudod, ha nőgyógyász végzettséged van. Addig csak turkálsz magadban.


A méhnyak feljebb van és röntgenlátással vagy otthoni UH készülékkel (25 milliótól már kapni) tudod megnézni, de értelmezni szintén nem tudod szakértelem nélkül.

2015. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A méhszàjat a wc-n ülve pont el lehet érni, nem kell hozzà nőgyógyàsznak lenni.


Attól, hogy a székely bàcsi nem làtott még zsiràfot, az még létezhet.

2015. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És köszi utolsó. :) Nem csak ezzel akarom egyébként megállapítani. Tojásfehérje nyákom is szokott lenni, nagyon minimális. Ezért szerettem volna ezzel a módszerrel pontosabban belőni a napot. Ennyi. Egyébként most is és előző hónapban is egyetlen olyan este volt, amikor puhának éreztem. Másnap pedig már kemény volt teljesen. Ezért a kérdés.
2015. júl. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!