Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most esedekes a mensim....

Most esedekes a mensim. Tegnap ota rozsaszin folyasom van nem nagy mennyisegben. Azt hittem, hogy megjott/meg fog jonni, de meg most ejjel sem indult be. Ha ma megjon a rendes verzes, akkor a mensest a mai naptol szamoljam, vagy a tegnapitol?

Figyelt kérdés

Szoval elvileg ma vagyok a 28.napon, ha a tegnapit nem szamoljuk mensinek. Mult honapban a 27.nap delutan indult be barnas folyas (remenykedtem a terhessegben), de sajnos az ejjel beindult rendesen, tehat a 28.nap reggelre, ezert mult honapban ugy szamoltam, hogy a 28.napon jott meg, az elozo barnazast (27.napon) nem szamitottam annak.


Most miert van ilyen sokaig ez a rozsaszines? Kivancsi vagyok, hogy meddig lesz ez. Mondjuk, bar a hormonok elvileg rendben vannak, mult honapban is eleg furcsa, gyenge, rovid mensim volt, szinte csak az elso nap volt meg normalisabban, de az is gyengebb volt sokkal, mint juliusban. Most meg egyelore csak ez a rozsaszines folyas van. (Hozzateszem, hogy nekem ha egyszer jon az ilyen ,akkor egybol jon a verzes max. par oran belul, 24oran keresztul soha nincs ilyen mensit megelozoen.)


2008. szept. 5. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Terhes nem vagy?? AMikor én lányommal terhes lettem, akkor nekem is volt 1-2nap rózsaszín, azt hittem meg fog jönni, de nem jött meg, hanem helyette teszteltem egy pozitívat:)

2008. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo lenne, ha az lennek, de a parom gyereke nalunk volt ket hetig, es nem igazan volt akcio. Mensi elott volt par nappal, meg a ciklus elejen, de alig voltunk egyutt. Mensi elott meg azt mondjak hogy nagyon kicsi az esely terhessegre. Ha osszejott a mensi elott, akkor meg be sem agyazott. Vajon ilyenkor is megjon, ha vki mensi elott esik teherbe par nappal?
2008. szept. 5. 10:24
 3/5 A kérdező kommentje:

be sem agyazodott*


Nem akarom beleelni magam, hisz nem nagy esely van ra, biztos nem vagyok olyan mazlis hogy ilyen ciklusban osszejojjon. Lehet hogy kesobb, vagy holnap fog megjonni, de akkor nagyon merges leszek, mert meg az is jobb, ha megjon, minthogy ideig-oraig rozsaszines folyas van ,az ember remenykedik aztan megis beindul. Plusz minel hamarabb beindul, annal hamarabb lesz vege. Amugy mar kb. kedd ota van mindjart megjon erzesem.

2008. szept. 5. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanebben a cipőben járok: kedden kéne (nem)megjönnie, és ma reggel óta rózsaszínes, barnás a váladékom. egy hete alhasi fájdalmaim vannak, olyan mindjárt megön érzésem, de most meg semmi. Én is reménykedek a babában, bár szerintem meg fog jönni, mert semmi más jele nincs, mellfeszülés vagy ilyesmi. neked van?
2008. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia. Nekem sajnos megjott masnap, vagyis penteken. Csutortokon (szept. 4) volt a rozsaszines egesz pentek reggelig, de akkor a delelott folyaman beindult, szombaton pedig eleg eros volt, pedig az elozo mensim teljesen mas volt, sokkal gyengebb, rovidebb. :( Na, igy jartam...


Majd ird meg veled mi lett, kivancsi vagyok.

2008. szept. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!