Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, ez ugye...

Nyugtassatok meg, ez ugye negatív?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2015. júl. 28. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
De most akkor megnyugodtál, vagy sem?:) Mivelhogy pozitív.
2015. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

Van magne b6-om, veszek majd be. Tegnap is vettem, tegnap du. görcsölgetett, azt hittem, meg is jön.

A napokban kellene megjönnie, pontosan nem tudom, június elején volt vetélésem, azóta egyszer jött meg, szóval pontosat nem tudok.

Örülni örülök, csak most minden legyen rendben :) pénteken tesztelek újra, ha addig nem jön, és hívom a dokimat, hátha kell progipótlás. Bár van otthon Utrogestanom még.

2015. júl. 29. 13:21
 23/68 anonim ***** válasza:
100%

Én már elkezdeném szedni a helyedben az Utrot.


Különben ezt szerintem érdemes úgy csinálni, hogy mindig az adott nap eredményének örülsz, tehát ma a halvány pozitív tesztnek, holnap, hogy még mindig nem jött meg, aztán így tovább, lépésről lépésre. Az aggódást emellett nagyon nehéz legyűrni, de érdemes szerintem már ilyen korán gondolatban beszélni a kis magzathoz, hogy fejlődjön szépen, egészségesen, és megüzenni neki, hogy várjátok.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Én palástfű teát iszom a ciklusom második felétől a 12. hétig, és szépen segíti a prgeszteronszintemet (mérnem kell még mindiga hőmet pajzsmirigy miatt).

2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

Igen, ez jó ötlet, köszi!

Elkezdeném, csak félek, hogy lecsesz a doki, hogy magamtól elkezdtem szedni... Na meg az adagolás... Mennyit?

2015. júl. 29. 14:30
 25/68 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azt egy orvostól kellene megkérdezni, de itt van két itteni kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
Felhívnám én az orvosom, csak ez annyira halvány teszt, hogy ebből még bármi lehet. És akkor meg nem nézne hülyének, hogy már a nem várt előtt tesztelek? :)
2015. júl. 29. 16:30
 27/68 A kérdező kommentje:

EZ SZINTE HIHETETLEN!!!!!!

Ahol dolgozom (egy fürdőben) bejött pont az orvosom, aki más városban lakik ráadásul... Milyen durva már?! Megkérdezzem tőle, ha megy hazafele?

2015. júl. 29. 17:15
 28/68 anonim ***** válasza:
Remélem, megkérdezted:)
2015. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Akkor akarom, amikor megy kifelé... Családdal van, nem akartam egyből lerohanni.
2015. júl. 29. 18:38
 30/68 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem :)
2015. júl. 29. 19:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!