Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, mikor...

Mi a véleményetek, mikor lehetett ovulációm?

Figyelt kérdés
Kicsit még tapasztalatlan vagyok a témában, hátha tudtok nekem segíteni. Egyelőre nem tesztelek, nem is hőmérőzök még, így nem tiszta a dolog. A múlt héten 2 olyan reggel volt, amikor tapasztaltam tojásfehérje nyákot. 3. reggel már nem, utána még kb. 3 napig fehéres folyás. 2 napja pedig nem igazán van semmilyen. Lehetséges mondjuk, hogy akár 4-5 nappal a tojásfehérje nyák tapasztalása és elmúlása után volt az ovum? Mert naptár szerint későbbre esett. Tegnap olvastam valahol, hogy a 14 nap mindig 14 nap. Vagyis ha abból indulok ki, hogy 100%, hogy 30 napra jön meg, akkor a naptár szerinti ovu a pontos. Viszont az a tojásfehérje nyák utáni 4. nap. Szerintetek?
2015. júl. 29. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 30 naposak a ciklusaid akkor nem a 14 napon van ovud hanem a 16-on.Az ovu és a mensi közti időszak az ami mindig ugyan annyi.
2015. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor volt ovud amikor nem volt már nyákod. Fehéres folyás már ovu után szokott lenni. Nyák pedig előtte. Naptár szerint 16. ciklusnap körül lenne ovud de nem mindenkinek naptár szerint van, nekem 28 napos ciklus mellett 10. napon volt ovum. Megesik.. sokan vannak akiknek vagy korábban vagy később van peteérése és ez az uh alapján be is bizonyosodik.
2015. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem miért mondják, hogy az ovu és mensi közötti idő minden esetben 14 nap. Van akinél igen, van akinél nem. Egyébként általában 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim, az elmúlt 2 hónapban viszont mindkét esetben 30 napra jött meg. Így ahhoz is számoltam. Viszont így az időpont 5 nappal van a tojásfehérje nyák után. Az sok, nem? És ha jól emlékszem, aznap (naptár szerinti ovu?) már nem is volt fehér folyás se, de másnap meg már 100%, hogy nem.
2015. júl. 29. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg 14 nap kellene hogy legyen ovu és menzi között. Nyilván 22 napos ciklussal és 8. nap körüli, 34 napossal 20. nap körüli.

De hát vannak ilyen hónapok. Nekem 14. nap körül volt általában de az a hónap úgy sikerült 10. környékére, én is meg voltam lepodve de hallgattam a nyákra, jól tettem.

2015. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!