Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?

Ki nem várja mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez az első úgymond próba hónap mert peteérés előtt döntöttem úgy, hogy lesz ami lesz. :-) mára nem várom. Pár napja érzékenyek voltak a bimbóim előző terhességemnél ez volt az első jel, ja meg a fáradtság.Tegnap este úgy görcsöltem azt hittem megjön.

Amúgy Van már egy 19hós kisfiam.

ha nem jön meg akkor reggel tesztelek.

Ti hányadik dpon vagytok? Hány hónapja próbálkoztok? Hányadik baba? Vannak tüneteitek?


2015. júl. 30. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
16.dpo, én is mára-holnapra nem várom, május óta próbálkozunk, első baba, vasárnap és szerdán halvány tesztjeim voltak, hétvégén ismételek....tüneteim nincsenek, volt 1-2 nap mikor fájdogált a hasam,meg a derekam, a melleim megduzzadtak, de nem fájnak. E
2015. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pozi tesztem; 21-ére nem vártam. harmadik baba; eszméletlenül fájnak a melleim.

Szerintem lány lesz, mert semmi rosszullét (fiammal végig hánytam, lányommal semmi)

Majd írjatok, ha akartok csopit csinálni, én benne vagyok. XD

2015. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Én is mostanra nem várom... viszont nekem eléggé változóak a ciklusaim: 27-30 naposak. az előző két hónapban 27 napra jött meg, ma vagyok a 29. napon vagyok... és érdekesen érzem magam. a melleim nagyon fájnak... (bár az mensi előtt is szokott...) amit nagyon hiányolok, a mensi előtt irtó szembetűnő 1 db. víritó pattanásom, ami már a mensi előtt 4-5 nappal előszokott jönni... ez most nincs... ez tök fura... valamint még az hogy hazaérek a melóból, és le kell döljek egy picikét ..(nem aludni, csak úgy pihenni ) a hasamban érzek olykor enyhébb szurkákat... de én már Öreg rókának számítok a babáravágyok körében. kb. egy éve próbálkozunk... tehát én már semmit nem veszek jelnek. Első baba lenne, és nagyon örülnénk neki.


Tesztelni csak a hétvégén fogok, ha addig nem jön meg !!!


Mindannyiunknak NAGYON szurkolok !!!

2015. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jajj előző vagyok. Bocsánat , gratulálok a pozi tesztekhez az előttem szóloknak, kívánok minden jót és szépet!!!!


"N"

2015. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Gratula a pozitív tesztekhez!:)

ma estefelé rámjött a rosszullét még mindig tart...fáradt vagyok. Törpe mellett nem könnyű lazítani anyás korszakát éli, néha falra másznék, de imádom a dackorszakával együtt :-D reggel teszt aztán reménykedem.:-)

2015. júl. 30. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél?:)
2015. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mult szombaton kellett volna megjonnie, ez volt a masodik probalkozos honap, de annak se mondanam, inkabb csak nem tettunk ellene semmit. Konkretan sokkent ert, amikor kedden hamarabb jelent meg a terhes csik, mint a kontroll :-D :-D :-D Egyaltalan nem szamitottam ra, hogy ilyen hamar osszejon, mert pco-s es ir-es vagyok, persze a dieta es a sport ugy nez ki tokeletesen egeszsegesen tartott ;-) Nekunk o a harmadik lesz :-)
2015. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok!:) teszteltem és negatív lett. Semmi tünetem nincs, semmim nem fáj semmi görcs. :-D még reménykedek :-)
2015. júl. 31. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Le sem írom mióta próbálkozunk, 5 inszem, egy lombik és 2 vetélés után vagyok. Azért válszoltam, mert nekem is úgymond próba hónap, most nem figyeltem a pé-t, így igazából azt sem tudom pontosan hányadik dpo.Tény, hogy a legutóbbi missed ab óta 26-27-28 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 27. napon, de még nem jött meg. Nekem máskor pé idejétől fáj a mellem, most semmi, csak mint neked érzékeny volt pár napig a mellbimbóm, de az is elmúlt már 5 napja. A mellem attól függetlenül megnőtt, de mást nem érzek, kivéve azt a néhány percet, amikor úgy érzem mindjárt megjön.Ha holnap nem jön meg megér egy tesztet, bár igazán nem reménykedem. Kiváncsi vagyok nálad, hogy alakul.
2015. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én holnap a 13 dpo-n csinálok egy tesztet :)

Már alig bírom ki

2015. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!