Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában,...

Ki nem várja mostanában, esetleg késik is?

Figyelt kérdés
Nekem 3napja késik nagyon izgulok, remélem összejött :) ki van hasonló helyzetben?

2014. jan. 13. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim válasza:

Szia!


Nekem 4 napja késik, viszont sajnos tegnap óta egy nagyon pici barna folyásom van. Azért még reménykedek. Ha holnapig nem jön meg rendesen, veszek tesztet. Te teszteltél már? :)

2014. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Drukkolok :) nem teszteltem még,eldöntöttem hogy ebben a hónapban megvárom hogy késsen egy hetet utána tesztelek csak :) bár elég nehéz ezen pörög az agyam :D
2014. jan. 13. 13:22
 3/68 anonim válasza:
Én is drukkolok! :) Van valami egyéb tünet nálad?
2014. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
tüneteid vannak? :)
2014. jan. 13. 13:26
 5/68 A kérdező kommentje:
fáradt vagyok bár ez betudható annak hogy nem alszom jól 2 napja, szurkál a hasam néha ezért is félek hogy remélem nem jön meg..viszont nekem mielőtt megszokott jönni nagyon éhes szoktam lenni és a mensi idején alig eszek,ez most megfordult :)
2014. jan. 13. 13:29
 6/68 anonim válasza:

Hát csak annyi, hogy alig férek bele a melltartóimba, illetve néha furcsa szurkálásokat, feszüléseket érzek a méhem, és a petefészkeim körül.

Viszont tudom, hogy ezek akár a menstruáció előjelei is lehetnek. :/

Csak a késésben bízok, mert amúgy sosem szokott.

2014. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 3 napja késik, ma intimed teszt negatív volt.:( Ha nem jön meg péntekig akkor szombat reggel tesztelek, de ha semmi akkor megyek orvoshoz. dec 27-én volt az ovum azóta enyhe hasszurkálásaim voltak és bő fehér krémes folyásom. 10-kellett volna megjönnie, de délelőtt nagyon erős baloldali szúrást éreztem, de nem jött semmi. Tegnap este óta nagyon érzékenyek a melleim és az, hogy kb minden délelőtt alszok 2-3 órát,mert olyan fáradt vagyok (ahozz képest, hogy csak tanulok itthon a vizsgáimra)szinte természetes :) Mindenki drukkolok, hogy sikerüljön :)
2014. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
amíg nem jön meg reménykedhetünk :)
2014. jan. 13. 13:36
 9/68 A kérdező kommentje:
a melleim nekem is érzékenyek és mintha nagyobbak is lennének, drukkolok :)
2014. jan. 13. 13:37
 10/68 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem, az egekben állnak :D de nagyon rossz várni...:( "Szerencsére ezen a héten két vizsgám is van és valamennyire eltereli a figyelmemet erről :))
2014. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!