Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az jó, ha ezeket a vitaminokat...

Az jó, ha ezeket a vitaminokat szedem?

Figyelt kérdés

B1 (tiamin): 7,7 mg

B2 (riboflavin): 1,4 mg

B3 (niacin): 16 mg

B5 (pantoténsav): 6 mg

B6 (piridoxin): 9,8 mg

B7 (biotin): 50 mikrogram

B9 (folsav): 1 mg

B12: 15 mg + 2,5 mikrogram

vas: 14 mg

C-vitamin (aszkorbinsav): 214 mg

E-vitamin (tokoferol): 12 mg


Összeszámoltam, és összesen ennyi vitamint szedek naponta. Próbálok minél egészségesebb lenni a baba érdekében, hátha így előbb fog sikerülni.

Ajánlanátok még valami vitamint, amit ezek mellé szednem kéne? Vagy ez így elég?

Folsavból is elég ennyi, vagy több kéne?

Köszönöm a válaszokat! :)



2015. júl. 30. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
És miért szeded ezeket a vitaminokat? Hiányod van belőlük? Itt a nyár. Okosan összeállított étrenddel természetes úton vihetsz be vitamint a szervezetedbe, nem gyári, mű vitaminokkal tömnéd magadat.
2015. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert hiába eszek sok zöldséget/gyümölcsöt, mindig is vitaminhiányos voltam, és vérszegény is vagyok. Remélem, az hogy így szedem ezeket a vitaminokat, segít majd valamit.
2015. júl. 30. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? A vitamin nem segít a teherbeesésben! Nem baj, ha szeded, de ettől még ne várj csodát!
2015. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, szedjek Omega 3-at, és D-vitamint meg Folsavt. D-vitamin kell a babásodáshoz, de a legtöbb nö D-vitamin hiányos.
2015. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, szedjek Omega 3-at, és D-vitamint meg Folsavt. D-vitamin kell a babásodáshoz, de a legtöbb nö D-vitamin hiányos. Elkezdtem szedni az Elevitet, hiztam töle kb. 10 kg. Azt mondta, azonnal hagyjam abba, mert televan nyomva B-vitaminnal, ami csak étvágyat csinál.
2015. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlom :)

1000 Ft 60 db. 2 havi.. És tényleg minden vitamin benne van ami kellhet.

Én szoptatok + várandós is vagyok. A körmöm hajam szép, egészséges lett tőle! A vérképem is szép.

Ezzel biztosan nem ártasz :)

2015. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyent én is veszek :-)
2015. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!