Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírom ezeket a szintetikus...

Nem bírom ezeket a szintetikus vitaminokat! Mit tegyek? Próbáltam a Gravidát, az Elevitet, és a femibiont! Mindegyiket kihánytam, már jött is vissza! A Hipp natal nagyon bejött nekem, de két hete sehol sem kapok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Én Dr. Lenkei Gábor vitaminját szedem/alap csomagot
2008. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szedj Béres cseppet C-vitaminnal+folsavat.

A Magne B6 nem csökkenti a hányingert?

Próbálj meg változtatni a vitamin időzítést,mondjuk étkezés után v.este,tedd át máshova.Sokszor kell keveset enni,mondjuk 2 óránként.

Próbáld meg összetörve meginni,nem biztos,hogy az okozza.

A barátnőm végighányta az egész terhességét pl.de pszichikai oka is lehet,amin a pszichológus tud segíteni.

Vagy kérd ki a nőgyógyászod v.védőnőd tanácsát.

2008. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Én is kihánytam mindegyiket. Nekem azt mondta a doki, hogy ha sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, felesleges a terhesvitamin. 21 hetes kismama
2008. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Flavon Kids. A legjobb, ami jelenleg kapható, nekem is ez vált be. És ezt ki se hánytam.
2008. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!!

A 2.-nak üzenem, hogy már próbáltam sokféleképpen beszedni, evés előtt, után, közben, reggel este...

Ja és semmi mástól nem hánytam, csak ezektől!

2008. júl. 8. 12:19
 6/13 anonim ***** válasza:
hipp natal is jó
2008. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én Az FLP-s termékeket szedem: aloe vera berry (napi fél dl) és nature min tabletta.
2008. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ÉN a Centrum Maternát szedtem, nekem az jött be. Az olyan vitaminokkal vigyázz, ami nem terheseknek van összeállítva, mert pl a sok A vitamin teratogén (azaz magzatkárosító) lehet.
2008. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igyál Hipp Natalt ez egy vitaminos gyümölcskészitmény naponta 20 ml-t kell meginni!! Kifejezetten várandósoknak és szoptató kismamáknak fejlesztették ki.Csak természetes alapanyagok vannak benne! Nagyon jó!! Nekem semmi bajom töle! Gyógyszertárban tudod megvásárolni vagy megrendelni!!Minden jót! 22 hetes kismama
2008. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs irtad a Hipp Natalt is. Azt megkell rendelni a gyógyszertárban. Én mindig megrendelek egyszerre 4 dobozzal és akkor egy darabig elég is.
2008. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!