Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszveszes one step tesztek...

Teszveszes one step tesztek jók e? mert nekem mindegyik mást mutat 1. pozitiv de 2 halvány egymás melett, a másik nega a 3. pozi de eltünt a pozi 3 orára rá, ma megint nega vagyis szellemcsikos. Ha akarod látod ha akarod nem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Vásárolj egyet gyogyszrertárban éás azzal is probáld ki!Ha annak az eredménye sem megnyugtató számodra akkor orvoshoz fordulj!
2010. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát már 2 nap van a nemvártig inkább kivárom, mert 10 én irta a dokim hogy akkor kell teszteljek megvárom ... ha meg addig megjön..
2010. márc. 7. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert a babucihoz:-)Én a 14.dpo-n teszteltem és kimutatta!Előbb másik kérdésnél láttam a görbéd..nagyon jó eddig!!!Hajrá!
2010. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de, ha arra a kérdésre gondolsz utolsó válaszoló, ami úgy kezdődik, hogy "Lehet "szebb" a görbe..." Akkor ezt a kérdést más tette fel, mint a mostani kérdező!
2010. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig a görbe nekem tökre egyformának tűnik...
2010. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem tettem fel egy görbét sem.
2010. márc. 7. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szellemcsíkos volt a teszveszes teszt anno többször is. Az sajnos negatív. Ha sasolni kell, az már rég nem jó... Amikor pozitív, akkor a teszveszes is pozitív lesz, és nem fogsz kételkedni, hidd el! :)
2010. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia,Mi lett végül,van baba a pocidban?Kérlek írj
2010. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vajon lett baba?
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!