Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességnél a mellfájda...

Korai terhességnél a mellfájdalom pontosan milyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a nagyon korai terhességre, amikor még talán a mensi ki se maradt. Az egyik mellembe pár napig 1-1 nyilallás volt napközben többször, most pedig ugyanabban a pontban van néha (de sűrűbben) valami kellemetlen fájdalomszerű érzés, szurkálás. Nem is tudom megfogalmazni. Érintésre nem fájnak, nem érzékenyek, nem feszülnek. 1 hét múlva kell megjönnie, teszt negatív. Légyszi nyugtassatok meg, hogy köze nincs terhességhez, beágyazódáshoz vagy akármihez.
2015. júl. 31. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez attól van. Az pontosan olyan feszítő érzés, inkább érzékenység mintsem faájdalom, amit írsz hogy nem érzel. Olyan, hogy hozzáér a pulcsi, és majd megőrülsz, nem bírod elviselni.
2015. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 1 hét múlva kéne megjönnie akkor jó hogy a teszt negatív.. Akkor tesztelj ha ki marad a vérzés.

Ez a szúrkálás meg elég gyakori a nőknél, több oka lehet. :) ilyenkor még ne is keress terhes tüneteket.. Nagyon korai

2015. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy korai a teszt, de mihez képest. Ha netán az okozná a mellfájdalmat, akkor gondolom nem lenne korai. Ezért bízom benn, hogy nincs összefüggésben a kettő, csak picit megijedtem.
2015. júl. 31. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még eleve nem szokott ilyesmi jelentkezni. Sőt, én onnan sejtettem, hogy végre terhes vagyok, hogy NEM fájt a mellem menzesz előtti héten. Máskor mindig szokott. Most viszont csak akkor kezdett el fájni, amikor már túl voltam a kimaradt menstruáción. Na akkor viszont baromira elkezdett feszülni. Nem tudom mihez hasonlítani, valahogy olyan volt, hogy ha mozogtam, akkor fájt, ha hozzáértem, akkor fájt, feszítő érzés volt, nem is tudtam hasra feküdni, mert az is rohadtul kellemetlen volt. Ez mindkét terhességemnél ugyanígy történt. Nyilallást egyiknél sem éreztem.
2015. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan leveszem a melltartót es le akar szakadni a mellem érzés. A zuhanyzás is jó volt, fájt ha a melleimhez értem. Szóval nem, nem ilyen. :) nekem 2 hetes késéssel volt ilyen, egy héttel a menzi előtt pedig megnyugodhatsz, biztos, hogy nincs köze beágyazódáshoz meg terhességhez.
2015. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kicsit megnyugodtam :)
2015. júl. 31. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon egyéni. Nekem 4-5 nappal az esedékes menzesz előtt szinte mindíg érzékeny volt a mellbimbóm környéke, viszont mikor nem jött meg, ez az érzés jópár nappal később jelentkezett, kb. az első nagyon halvány pozitív teszt előtt kicsivel, de nekem érzésre kb. ugyanolyan volt. Van, akinek izomlazszerű érzés, és oldalt érzi, nekem olyan csak később volt, és csak 1-1 ilyen nap volt az eddigi 11 hét alatt.
2015. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!