Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pont a ciklusom 12-15. napján voltunk együtt párommal és megszakítással védekeztünk. Nagyjából egy hete nagyon hányingerem van szinte egèsz nap, enni nem bírok. Egész nap fáradt vagyok, de mégsem bírok este aludni. Két napja sűrűbb fehér folyásom van ami egy idő után sárgás ès kemèny. A mensim mára várom, a tüneteit erősen èrzem, de mègsem jön semmi. Mostanában elèg stresszes vagyok ès lelkileg kibukva, lehetnek attól ezek a tünetek vagy baba van a dologban, Mennyi az esèlye? Tudom, hogy mèg nincs vège a napnak és megjöhet, de nem győzöm várni.

2015. aug. 1. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
26-29 napos a ciklusod, hogy a 12-15 napot határoltad be az ovuhoz?
2015. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. aug. 1. 11:24
 3/3 A kérdező kommentje:
De úgy értettem, hogy ezen a két napon voltunk együtt.
2015. aug. 1. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!