Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy ez valami...

Dórasch kérdése:

Terhes vagyok, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

június 16-20 volt az utolsó menstruációm

(ha terhes vagyok akkor már kb 7 hetes) de szinte semmi jele azon kívül h nem jött meg. Múlt héten csináltam terhességi tesztet (negatív)rá egy hétre csinálok még egyet (még három nap van hátra addig), de szinte megörülök a tudatlanságba. Igy visszaemlékezve az elmúlt hetekre: az elején volt fejfájásom (de lehet front miatt is), szintén az elején mikor 2 napig hulla voltam (de ez sem igazán bizonyíték), ami fura, hogy utobbi 2-3 napba folyamatosan rámjön a csuklás (de ez nem igazán jellemző a terhességre). Nincs hányingerem, nincs erősebb szaglásom, és egyáltalán nem szédülök. Jah és szabin vagyok két hete és csak pihizek --szóval stressz kizárva.



2015. aug. 1. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hetes késésnél már tényleg ki kellene mutatni a tesztnek még akkor is, ha az utolsó ciklusnapon fogan meg. Szerintem nem vagy terhes.
2015. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

még mindig nem jött meg, és nincs semmi erre utaló jel sem, még barna folyás sem, semmi!

a hétfői teszt viszont negatív!!! (Reggel első vizeletből végeztem ! :( )

ebből nőgyógyász lesz!

2015. aug. 3. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem 14 napon belül meg fog jönni.
2015. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt már a 9 hétben jártam és sajna nem baba volt meg jött.
2015. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szeretnék kisbabát, de az se baj ha megjön (majd tovább próbálkozunk) csak jó lenne ha lenne már valami, mert ez így elviselhetlen :/
2015. aug. 4. 17:38
 6/6 A kérdező kommentje:

2. menzeszem maradt el 08.09. kellett volna jönnie a másodiknak) de semmi, a teszt negatív (még mindig!), viszont

két hete hányingerem van az ételek felétől, egyre fáradtabb vagyok, és kis enyhe -szúrást? talán- érzek a pocimban (nem lent amikor görcsölök, hanem a pocakom közepe körül. Egyre inkább úgy érzem h babás vagyok, míg a teszt negatív. Ezért is gondoltam h irány a nődoki, el is mentem mire SZEPTEMBER 18!!!!-re kaptam időpontot ---ha babás vagyok akkor addigra már 3 hónapos!!! ez most komoly??

2015. aug. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!