Terhesség vagy sem?

Figyelt kérdés
A párommal egy ideje próbálkozunk a babával. Utoljára június 11.-en jött meg azota voltak has görcseim barnás folyásom én már nagyon bele éltem magam. Ma reggel csináltam egy tesztet..negatív lett. Az öt semmit tudok kezdeni magammal nem birok enni folyton csak sírok barki barmit mondd el kap a síró görcs. Szerintetek mi lehet ez csináljak masik tesztet ?
2015. aug. 2. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Ha már késik vagy 2 hete akkor megéri elmenni orvoshoz, sok oka lehet a késésnek. 2 hetes késésnél már nagyon ritka, ha van baba és negatív a teszt.
2015. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem juni 27-en volt meg utoljara, de mar a mult heten pozitiv lett a teszt (szombaton volt egy hete, hogy meg kellett volna jonnie). Szoval szerintem sem baba, tuti, ha meg barnas folyasod is volt, az inkabb hormonzavar, amit ki kene vizsgaltatni.
2015. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!