Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni és tanácsot...

Tudnátok segíteni és tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Ezek milyen hormon eredmények?3.napon készültek


TSH:2,02

D vitamin: 37,8 Ref tart.75-250 Erre kaptam már pótlást!

FSH:7,90 IU/l

LH: 8,20 IU/l

Prolaktin: 208,5 mIU/l

Ösztradiol: 173,6 pmol/l

Progeszteron: 1,33 nmol/l

Totál tesztoszteron: 0,5 nmol/l


21.napi hormon:


Progeszteron 71,27 nmol/l


Ezek tavaly október végi adatok,sajnos azóta is barnázok emiatt volt akkor is a hormon vizsgálat :(Doki szerint ez rendben van! Lassan szeretnénk tesót a kisfiamnak de nem tudom így bele merjek-e vágni? A menstruációm rendszeres és valószínű peteérésem is van! Szerintetek menjek el megint dokihoz vagy probálkozzunk ??? Mitől barnázhatok akkor?


2015. aug. 3. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mar egy kerdesedre valaszoltam neked, de most hogy latom az eredmenyied szinte biutosra mondom, hogy pco-s. A D vitamin szint alacsonysaga tipikus tunete, illetve az lh-fsh aranya is 1:1 kene legyen, neked et se tul szep. A 21. Napi vervetel szerint azert peteeresed van, tehat nem biztos hogy a progihiany okozza a barnazast. Viszont en a helyedben csinaltatnek egy 3 pontos cukor inzulin terhelest, hogy van e IR-ed, mert amiatt is siman lehet barnazas.
2015. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Éhgyomori: 5,50 mmol/l

Utána meg kellett innom 75g glúkozt...

60perc: 4,30 mmol/l

120perc: 3,90 mmol/l


A hüvelyi UH-on az orvos nem látott cisztákat....

2015. aug. 3. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pcoses hormonsor. De ired van azt kezelni kéne.
2015. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat az IR az tuti, ugyanis se a 60-as, se a 120-as cukrodnak nem szabadna beesnie a 0 perces ala, ez azt jelenti, hogy az inzulin ertekeid nagyon durvan el lehetnek szallva. Ez egyertelmu IR! Egy endokrinologust keress fel minel hamarabb, mert ha probalkoztok is babaval, nagyon keves az eselye, hogy megfoganjon, ha pedig megis, a veteles eselye legalabb 95%. Azonkivul pontosan beallitott dietaval lehet csak majd vegigvinni a jovobeni terhesseged, ha nem szeretned, hogy valami baja legyen a babanak!!!
2015. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Endokrinologusnál is voltam már és azt mondta hogy nincs gond :(
2015. aug. 3. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat az a baj sajnos hogy tb alapon az endokrinologusoknak sajnos halvany lila fogalmuk sincs se a pcos-rol, de az IR-rol, higyj nekem, en voltam ugyanebben a cipoben. Probalj bejelentkeznu a MensMentisbe, vagy Naszody doktorhoz kecskemetre, rajtuk kivul MO-n nem sokan ertenek, nem sokan ismerik el ezt a betegseget! Pedig a tiedrol inzulinertekek nelkul is ordit a problema!!!
2015. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon elkeseredtem! :(
2015. aug. 3. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem elkeseredni kell, hanem minel hamarabb utanajarni!!!!! Megy az ido, az eleje nehez foleg, de bele lehet razodni, viszont nagyon komolyan kell csinalni!! Es egy normalis endodokit keriteni minel hamarabb!!
2015. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!