Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miután pozitívat tesztelek az...

Miután pozitívat tesztelek az ovu teszttel, a peteérés melyik felében nagyobb az esély kisfiúra?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és első babánk lesz a férjemmel. Nagyon kisfiút szeretnénk :-) Szeptembertől kezdünk próbálkozni, vitaminokat már szedem.

Ovulációs tesztet akarok majd használni, hogy pontosan tudjam a peteérésem napjait.

Előre is köszi a válaszokat!



2015. aug. 3. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha peteérés után vagy együtt akkor nagyobb az esélyed kisfiúra, ha előtte akkor kislányra. Peteéréskor pedig 50-50%. De ez sem tuti biztos.

A táplálkozás viszont mutatott érdekes eredményeket (egereken és patkányokon folytatott ilyen nemű kísérletekben), amennyiben a kísérleti alany magasabb vitamin, ásványianyagot tartalmazó ételből (magnézium, kálcium, nátrium..stb) evett, úgy a kicsik neme is különböző arányban alakult! Nézz utána érdekesek az erről szóló anyagok.

Valamint Czeizel dr. kutatásainak is utána nézhetsz, ami a lúgos és a savas hüvelyszférát emeli ki ebben.

2015. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mind csak hatalmas kamu. És nem is egészséges ez a hozzáállás, mert csúnya pofára esés lehet a vége, és az a gyereknek sem lesz jó.
2015. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet kijelenteni.

Ezek azért komolyabb dolgok, és nincs is két egyforma test sem.

Pl hangoztatják,hogy peteérés elött napokkal lány, peteérés környékén és utána fiú esélyes, mert a fiú spermák gyorsabbak.

Akkor itt az én esetem:

Mindkét terhességemben ovulációs teszt,hőmérőzés volt.

Mindkettőnél peteérés napján voltunk együtt és egy fiam már van,most lányt várok.

2015. aug. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!