Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj velem? Görbék...

Mi lehet a baj velem? Görbék mellékelve,35 évesen újra babát tervezünk, egyetlen gyerekem elsőre összejött, most 4. hónapja próbálkozunk mégse történik semmi!

Figyelt kérdés
[link] Png [link] Png [link] Png
2010. márc. 7. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami nem jó nem lehet megnyitni. Próbáld rakd fel újra.
2010. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem jók a linkek
2010. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem tölti be a görbéket, itt van még egyszer, szerintem most már jó lesz, köszönet mindenkinek, aki megpróbál segíteni:


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 7. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene aggódnod!

Szépek a görbéid.

Van ovud is.

Csak így tovább.

Mi már lassan 1 éve próbálkozunk.A 4 hónap az még nem ad okot aggodalomra.

2010. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 19:48-as válaszoló,


Nagyon kedves vagy, de annyira türelmetlenül, de inkább értetlenül állok a dolog előtt! Ha minden tökéletes akkor miért nem akar már összejönni? Kisfiam 9 évvel ezelőtt egyetlen próbálkozásból összejött, azt hittem most is ilyen szerencsés leszek:)

Nektek további sok sikert a babásodáshoz!

2010. márc. 7. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát,....nem tudok mit mondani.

Hidd el ,hogy én is nagyon szeretném már,hogy összejöjjön.

29 vagyok,de még nincs babám,és nagyon szeretnék.

Mi is jókor vagyunk együtt(a ciklus.hu szerint is),de eddig mégsem jött össze.Hátha majd ebben a hóban:)!

Drukkolok Neked is!!!

Ja,...az előző voltam:)

2010. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A görbéiddel minden rendben. Van peteérésed, elég hosszú a luteális fázisod, semmi sem utal sárgatest-elégtelenségre.


Görtbéből sajnos csak ennyit lehet megállapítani. De 4 hónap tényleg nem a világ, pláne 35 évesen. Ha egy évig nem jönne a baba, akkor elkezdhetsz türelmetlenkedni, de addig is nyugi! Hiszen egyszer már sikerült, tehát nem vagy terméketlen.

2010. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, ez a hónap még nem futott le, ne ess kétségbe. Ez és az előzők is jók. A történeted olyan, mintha én írtam volna, azzal a különbséggel, hogy lányom van. Drukkolok!
2010. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 18.03-as válaszoló!


Igazad van ez a hónap még nem lefutott,de nem nagyon fűzök hozzá nagy reményeket :( Kicsit már türelmetlen vagyok, köszönöm kedves szavaid!

2010. márc. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!