Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Combba nyilalló fájdalom...

Combba nyilalló fájdalom utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Akkor éreztem ilyet amikor nap szülni mentem ,teljes a comb tőbe nyilall bele 2napja , szoptatok a gyerek 1éves ,szülés után 7hónappal jött meg először azóta megjött mindig 36-40napra ,most 32.napon elkezdtem barnázni és még 2napig rozsaszines folyásom volt azóta semmi ,lehet a szoptatástól ez a pecsételés vagy terhesség ezzel a comb fájdalommal?tapasztalt valaki hasonlot?5napja mérem a hőmet 36-34 között ingadozik
2015. aug. 4. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, az becsípődött ideg miatt lesz.
2015. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ugyan olyan mint szülés előtt ,és mind a 2comb
2015. aug. 4. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet mielőbb! Nekem combokba nyillalo fajdalmaz petefeszek ciszta okozott sajnos.
2015. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem régen még a terhesség előtt akkoriban fájt így mielőtt megjött, ebből tudtam, hogy meg fog jönni. Szerintem is tesztelj mert legalább megnyugszol, kellemetlen ez a bizonytalanság.
2015. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj, de nem valószínű, hogy terhesség. Nem rögtön a szülési tünetekkel kezdődik.
2015. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fájdalomhoz sajnos nem tudok hozzászólni. De nekem a második babámnál (én is még szoptattam az elsőt) volt beágyazódásos vérzésem. Neked meg pont kb 1 héttel a peteérés után lehetett, úgyhogy ez utalhat arra. Tesztelj! A hőmérsékleted viszont nem értem, hogy lehet 34 és 36 között... Lehet, hogy félreírtad. 36,4-36,6-ra gondoltál? Mert ebben az esetben viszont nem nagyon valószínű a terhesség, inkább még nem volt peteérésed sem... Ebben az esetben a hormonjaid megkavarodása miatt volt a pecsételés és a szoptatás után majd idővel szépen, lassan helyreállnak a dolgok.
2015. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! elirtam a hőmet 36,4 36,6 között mozog ! Nem érzem magam terhesnek az első terhességemet a neem várt napjátoléreztem ,émeklygés hányinger.. várom a következő menstruáciot és akkor meglátom mi lesz:) a combba valo nyilallás pedig elmulott
2015. aug. 10. 13:47
 8/8 A kérdező kommentje:
tegnap megjött :)
2015. aug. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!