Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lesz? Megnézitek a...

Most mi lesz? Megnézitek a tesztem?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy 3napja hogy elmúlt a menzeszem. Rendesen megjött. Terhességi teszteket árulok, jött egy új csomag, gondoltam kipróbálom a minőségét. És ez a teszt jött ki. Hibás lehet, jó helyen van a csík? Nem terveznénk, s ami a legfőbb,nem vagyok felkészülve az anyaságra!!! SOS :( [link]

2015. aug. 5. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbáltál más fajtátis?
2015. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs jó helyen. Kifogtál pont egy hibás darabot. Ennyi.
2015. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rossz helyen van a csík, és vastagabb is. Megnyugtatásul mondjuk én lehet csinálnék egy Rossmannos Facelle tesztcsíkot, vagy egy x-epilt, de amúgy meg is jött, nem hiszem, hogy terhes vagy.
2015. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Töketlenke válasza:
Szia. Nagyon halványan látszik mikor olvastad le? Mit ìrt a használati mutatató meddig s zabad leolvasni? De ha nagyon félsz akkor 2 nap mulva csinálj másikat és ha terhes vagy az ugy is erősebb lesz.
2015. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Na, ezért veszem drogériában. Rossz minőség, nem jó helyen van, vagy elázott. A lényeg, hogy nem értelmezhető.
2015. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, picit megnyugtattatok, köszönöm!!!
2015. aug. 5. 12:42
 7/17 A kérdező kommentje:
3-4 perc múlva olvastam le.Egyébként érdekes volt,mert először mintha halványan lett volna ott egy második csík,de végül negatívnak látszott,majd másodperceken belül egy piros paca szerű elkezdett feljönni a teszt aljától,mintha még egyszer pisibe mártottam volna és akkor maradt ott a csík.Ez tasakos 100 ft-os teszt,5 percen belül kell leolvasni,10 perc múlva pedig nem értékelhető az eredmény!
2015. aug. 5. 13:02
 8/17 anonim ***** válasza:

Teljesen rossz helyen van a csík így ez hibás és amúgy sem csík hanem csak elszíneződött paca.

Ha aggódsz csinálj egy másikat, de szerintem egyenlőre megnyugodhatsz. :)

2015. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak elfolyt a festék, nekem is volt már ilyen tesztem... De a minősége nem a legjobb, hiú ábrándokat kelthet valakiben aki babát szeretne.
2015. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
[link] Ez lehet picit élesebb kép!
2015. aug. 5. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!