Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lesz? Megnézitek a...

Most mi lesz? Megnézitek a tesztem?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy 3napja hogy elmúlt a menzeszem. Rendesen megjött. Terhességi teszteket árulok, jött egy új csomag, gondoltam kipróbálom a minőségét. És ez a teszt jött ki. Hibás lehet, jó helyen van a csík? Nem terveznénk, s ami a legfőbb,nem vagyok felkészülve az anyaságra!!! SOS :( [link]

2015. aug. 5. 12:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jajj de jó,szeretlek titeket!!!! :) :) mindenkinek megy a zöld kezecske!
2015. aug. 5. 13:13
 12/17 A kérdező kommentje:
Ilyen volt mikor kijött a kontroll csík,és felvándorolt az aljáról még egy rózsaszín paca. [link]
2015. aug. 5. 13:17
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan ázott tesztnek tűnik . De tényleg csinál egy "normális" tesztet is :D Majd írd meg mi lett.
2015. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én ez alapján nem nyugodnék meg, csak ha megismételném egy normális teszttel holnap.
2015. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én sem lennék nyugodt. Azonnal másikat akarnék csinálni!! :/
2015. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem jó a teszt.

Vegyél a Dm-ben egy corax be sure terhességi tesztet

Vagy rossmannba egy Facelle tesztet 400 Ft. Ezek nem fognak be csapni. :)

2015. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy néz ki, hála Istennek nem vagyok terhes! Azóta 2 tesztem lett negatív, de olyan hogy fehéren világít a T zóna helye :)
2015. aug. 6. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!