Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik a mensim két...

10 napja késik a mensim két negatív teszten vagyok túl és dokinál is voltam aki még nem tudta megállapítani h terhes vagyok e ciklusom mindig 30-31 napos az utóbbi fél évben mindig pontos volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt fél évvel ezelőtt? Akkor is pontos volt?
2015. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen fél éve hagytam abba a fogamzásgátlást szinte napra pontosan szokott megjönni de csak két hónapja próbálkozunk a babával
2015. aug. 6. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

És nem mondott rá semmit? Mert ennek oka van..

Csináltatott volna egy vérvételt is (HCG) :/

2015. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondta h ha nem jön meg négy hét múlva menjek vissza, terhesség jelét egyelőre nem látja de nincs kizárva. Hétvégén szerintem tesztelek egyet, nem is az aggaszt ha nem vagyok terhes hanem inkább az fog hogy miért nem jött meg
2015. aug. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!