Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba van a dologban?

Szerintetek baba van a dologban?

Figyelt kérdés
sziasztok,annyira tanácstalan vagyok..kezdem az "elejétől",június 27 megjött és meg volt pár napig mikor elmúlt aztán megjött július 6-án,egy hétig volt "meg" vagyis hol meg volt hol nem de ilyen pirosos-barnás valami jött ki,fel is nyúltam magamnak hogy megnézzem mi van de egy icike picike pötty jelezte a vért az újjamon,de volt olyan is amikor tiszta barna lett a bugyim..de evvel elmentem orvoshoz de az orvos cisztáról és cukorbetegségről beszélt de alig lehetett érteni mert nem magyar volt...azt kivettem az irományaiból hogy 5mm-es az aminek 7-10 mm-esenek kell lenni és a Méhtestem( remélem nem irom el) az 30x40mm....aki ezt érti és megosztaná velem akkor megköszönném! és most itt vagyunk augusztus 6-án de a menstruáció nem jött meg egyenlőre bár remélem nem fog,a melleim most érzékenyek,reggel a wc úgy éreztem meg vannak duzzadva,és a mellbimbóm is fáj ha hozzáérek,csináltam egy tesztet még a múltkor de negativ lett...szedem az elevitet is csak jöjjön...szerintetek terhes lehetek?

2015. aug. 6. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
talán ha csinálnál most is egy tesztet..
2015. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót szedtél babatervezés előtt?

Mert sajnos én is ebbe a cipőbe vagyok hogy a gyógyszer elvékonyította a méhnyálkahártyát lehet (én ma megyek ultrahangra) és nem tud megtapadni, és sajnos én is csak barnázok normális menstruáció helyett, de nem vagyok terhes csupán a több éven át tartó fogamzásgátló mindent megkavart ott lent és még nem igazán tért vissza a normális működés.

Csinálj tesztet ha már késik és kívánom hogy neked is mielőbb sikerüljön a gyermekáldás!

2015. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fogok tesztet csinálni csak pár napot szeretnék még vele várni bár az első hozzászolónak az irásából süt a flegmaság.....

nem szedtem fogamzásgátlót,még nagyon régen 16-17 évesen és most 22 éves vagyok,gondolom addig kiürült a szervezetemből,én nagyon remélem hogy baba van a dologban...férjemmel február óta próbálkozunk de ez idáig sajnos semmi :( neked is szurkolok hogy egyszer tapadjon meg és legyen egy baba :)

2015. aug. 6. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg cisztasak a petefeszkeid, tehat pcos-d van, a cukorbetetegseggel pedig vakoszinuleg arra utalt, hogy IR-ed (inuulinrezisztencia) is lehet, de ezt csak egy 3 pontos cukor-inzulinterhelessel lehetne kimutatni. Mert sajnos az Ir szinte mindig a pcos velejaroja, ez egy anyagcserezavar!
2015. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a teszt már kimutatná,doki még ilyenkor se látna semmit....amugy nem vagyok flegma,de honnan tudjuk mi igy látatlanban?

a leleten amit kaptál rajta van minden,akkor is ha latinul van,ha a szakszavakra rákeresel akkor megérted mi van a papirodon vagy itt is megmondják,de az hogy valami 5mm abbol a válaszolok se tudnak meg semmit,igy segiteni se tudnak.

2015. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sikerült kivizsgáltatnod magad?

Igen, sajnos abból amit írtál, ez lehet IR / PCOS, úgy pedig nem túl egyszerű a teherbeesés. Keress egy jó orvost, aki ad beutalót vérvételre (hormonszintek, pajzsmirigy értékek, vércukorszint) és rendes ultrahangos dokit, aki többet is láthat. (Mert a rendszertelen menzesz még endometriózisra is utalhat) Drukkolok!

2015. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!