Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt vagy olyan Kismama,...

Volt vagy olyan Kismama, Anyuka itt aki negatívat tesztelt de kiderült mégis baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Olvastam,h sok nőnél később mutatkozik,mivel a hcg később termelődik!Igaz?És lenne még egy kérdésem.Sokan írják,h megváltozik a folyásuk,vagy a mellük sokkal érzékenyebb,tudom ezek gyakoriak is,de ha valakinél ilyen nincs az baj?11napja késik a menzeszem semmi jele,igaz néha vagyis ritkán hullámokban rámjön a mindjárt megjön érzés de azon kívül semmi!Csináltam tesztet is,az elsőn láttam,láttunk egy halvány csíkot két nappal később már nem,ennek 9napja azóta nemcsináltam!Holnap fél10re megyek dokihoz!És csak érdeklődök,h volt-e így már valaki....
2015. júl. 26. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy "sok" nőnél fordul elő, vitatnám. Megesik, de ritkán. Általában gond van, ha nem emelkedik megfelelően a HCG szint. Extrém ritka, hogy valaki egészséges terhesség mellett is negatívat teszteljen. A "sok" az túlzás.


Ha semmi tüneted nincs az ég világon, az sem baj. Mindenki másképp reagál (sőt, még azonos nő két terhessége is lehet más).


Ha ilyen régóta késik és negatív a teszt, akkor ez nem terhesség. Lassan két hetes késésnél már leugrana a tesztcsík a papírról. Holnap kiderül, mi történt. Sajnálom.

2015. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha ilyen régóta késik és negatív a teszt, akkor ez nem terhesség."


2 (!) napos késésnél tesztelt, azóta nem ismételte.


Kérdező,

nem, nem olyan gyakori, hogy később emelkedjen a hcg, AZ viszont NAGYON gyakori, hogy valaki túl korán tesztel és azért negatív.

Lehet, nálad 2 napos késésnél korai volt. Teszem azt, ha nem az eddigi leghosszabb ciklusodhoz viszonyítottad a késést, akkor könnyen lehet. Mondjuk átlag 30 napra szokott, de volt már 34 napos is, és te a 32. napon teszteltél. Ez esetben könnyen korai lehet.


Rég meg kellett volna ismételned, már csak azért is, mert ha 9 napja nem mutatta, akkor nem biztos, hogy az orvos már látna valamit. Pozitív teszt után ~2 héttel szoktak látni valamit.

2015. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csinálj még egyet. Akár most is ha tudsz venni. 9 napja nem teszteltél. 2-3 napos késés után előfordul, hogy valaki tesztje negatív, aztán mégis babás. Ha csak egy pár nappal volt később péd..

És nem, nincs baj. Én is tünetmentes voltam kb 2 hétig, miután késett. Az ég világon semmit nem éreztem addig.

2015. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Holnap lófüttyöt nem fog látni az orvos akkor se, ha esetleg terhes lennél. Ahogy írták, pozitív teszt után kb. két héttel érdemes orvoshoz menni, addig csak egymásban gyönyörködtök az orvossal, mást nem tud csinálni.
2015. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adott hónap 10-én kellet volna megjönnie, elsejétől már hánytam, a tesztek negatívak voltak, az első pozitív 14-én lett.
2015. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még 1 tesztet csinálj. :)

Vagy doki - vérvétel és máris kiderül h van e baba

2015. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Holnap nem ez miatt megyek dokihoz,próbálkozunk babával és vizsgálatra megyek,ez így plusszba jött!meglássuk mit mond,persze ilyenkor nemhiszem,h láthat valamit,de legalább kiderül mi a csuda ez,de félek ez szimpla megfázásnak köszönhetem,h ennyit késik :(
2015. júl. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!