Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO és terhesség? Szerintetek...

Pamacs123098 kérdése:

PCO és terhesség? Szerintetek baba van a dologban?

Figyelt kérdés
sziasztok! Kb masfel hete derult ki hogy valoszinuleg pco-m van. Nem jott meg mar 6.a ota. Masfel hete nem lattak babat,viszont vsinaltam egy tesztet tegnap ami pozitiv lett es egyet ma reggel is es tegnap du.is mind3pozitiv lett. Kozben viszont a premens nevu gyogynovenyes gyogyszert szedtem de kb csak 5napja. Lehet hogy amiatt lett pozitív vagy tenyleg baba van a dologban? Koszonom a valaszokat!
2015. júl. 29. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A premens nem csinál fals pozitív terhességi tesztet, viszont ne szedd tovább, terhesen már nem szabad. Az, hogy másfél hete még nem láttak babát, semmit nem jelent, el kell menned újabb UH-ra, a pozitív tesztek miatt gyakorlatilag biztos, hogy babát vársz.
2015. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:) a dokim sajnos szabin van a heten igy csak jovoheten tudok menni:) a gyogyszert abbahagytam aznap mikor pozitív lett a teszt. Azert kerdeztem ra a premensre mert igy kifejezetten errol nem talaltam semmit,de mivel gyogynoveny igy gondoltam hogy nem lehet ez az oka de jobb a megerősítés:)
2015. júl. 29. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is pco mellett lettem terhes.A doki is csak lesett.

Azt hallottam ál pozi teszt nincs.

Amúgy nekem spontán elmúlt a pco.

Reméljük veled is minden rendben lesz!

2015. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon kíváncsi vagyok,de hol még egy het mire kiderül:/
2015. júl. 29. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam dokinal es babam lesz:):)
2015. aug. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!