Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic mellé szedhetek...

Inofolic mellé szedhetek elevitet? és lehet rosszul csinálni az aviva tornát?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedhetsz. Én is szedtem, teljesen rendben volt.


Az Aviva tornát lehet rosszul csinálni, ha könyvből tanultad meg. Tanfolyamok vannak rá, hogy kijavítsák a hibákat.

2015. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kőszönöm válaszod,neked mennyi hónap után sikerült és a torna vagy az elevit,inofolic segitett?
2015. aug. 6. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
1 év hármas kezelés volt, ami alatt sokat fogytam, grammra pontosan diétáztam és heti 4x1 órát sportoltam pulzuskontrollal. Egy év alatt lettek olyanok az értékeim, hogy egyáltalán próbálkozni merjünk, nagyon magas volt az inzulinom előtte, nem mertünk kockáztatni egy vetélést. Az Aviva tornát letöltöttem, el is olvastam, és ki is akartam próbálni, mikor elkezdtünk próbálkozni, de előbb sikerült a baba, minthogy belevágtam volna. SZóval biztos jó, de nekem a diéta-sport és metformin hármasa hozta meg a babát (most már babákat, mert azóta már a másodikat várom :)). Inofolicot most a második baba tervezése előtt kezdtem szedni, 8 hónapot vártunk rá. Hatását nemigen éreztem (legfeljebb a pénztárcánkon).
2015. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!