Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 800 írt ajánlásra az...

Femibion 800 írt ajánlásra az orvos. Én mégis inkább elevitet vagy gravidát szednék (számomra jobbnak tűnnek) Ti mit szednétek a helyembe? Végül is vitamin mind! Szerintetek szedhetek másat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedtem, szintén orvosi ajánlásra, korábban nem ismertem ezt a márkát. Az elevittől borzasztó hányingerem volt, a gravidától pedig folyton éhes voltam, a femibiontól viszont nem volt nálam semmi tünet.
2012. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A dokit kérdeztem hogy akkor melyiket szedjem?gravida vagy elevit?erre annyi volt a válasza már felírtuk a gyógyszert az is terhes vitamin.
2012. szept. 4. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is Femibiont szedtem az orvos ajánlásával. Ez már egy újabb vitamin, lehet hogy azért ajánlotta. Nekem semmi bajom nem volt tőle, nem is volt még hányingerem sem.

2012. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy a 12 hétig nyugodtan szedjek Gravidát, mert tényleg jó, utána pedig térjek át a Femibionra. Hány hetes vagy?
2012. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is Femibiont szedtem a kezdetektől, először a 800-at, most pedig már a 400-at.

Szerintem nagyon jó, semmi bajom nem volt tőle, egyetlen egyszer nem hánytam, ellenben az Elevittől és a Gravidától sokan rosszul vannak.

Nekem is az orvosom ajánlotta, aki kiváló szaktekintély és én maximálisan megbízom benne, úgy gondolom nem véletlen, hogy ezt ajánlotta és nem akármelyik másikat.

A döntés természetesen a Te kezedben van.

2012. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Erus76 ***** válasza:
100%

Én is Femibion 800-t szedtem a 12. hétig, semmi bajom nem volt tőle. Ismerősöm az Elevitet szedte, hízott az elején 5-6 kg-t, állandóan éhes volt tőle. De persze ez alkat is válogatja. Én most 2-3 kg plusz kg-nál járok.


Üdv: 22hkm

2012. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
8hetes vagyok.a védőnő ma a gravidát ajánlotta.tényleg nem tudom melyik legyen...
2012. szept. 4. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vagyok a 3 válaszoló!

Ha a hízást is nézzük nem tudom van-e köze a vitaminhoz, de biztos van benne valami.

Én összesen 5 kg híztam, és egyáltalán nem voltam kívánós sem.

2012. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!